Autor Tema: Elektricni aspirator za vadjenje pljuvacke iz usta  (Pročitano 2954 puta)

Van mreže kajblo

  • Član
  • **
  • Poruke: 31
  • Pol: Muškarac
  • Moraš biti promena koju želiš videti oko sebe.
Elektricni aspirator za vadjenje pljuvacke iz usta
« poslato: Januar 17, 2014, 05:17:23 posle podne »
Da li je neko bio u prilici da cuje za ovo, u udruzenju distroficara su mi rekli da postoji ali da ne znaju gde bi mogao da se nabavi, ako neko zna nesto vise o ovom uredjaju i gde bi mogao da ga nabavim neka pise. Hvala!

Hendi-društvo

Elektricni aspirator za vadjenje pljuvacke iz usta
« poslato: Januar 17, 2014, 05:17:23 posle podne »

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110195
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Elektricni aspirator za vadjenje pljuvacke iz usta
« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2014, 10:04:28 posle podne »
Нисам чуо ништа али ми је одмах пала идеја за самоградњу. Ако не нађеш никакву информацију о том уређају, јави се.

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Elektricni aspirator za vadjenje pljuvacke iz usta
« Odgovor #2 poslato: Januar 17, 2014, 10:53:17 posle podne »
Znam da postoje ti aspiratori osim u bolnicama,i za kućnu upotrebu,ali ne znam gde bi mogli da se nabave ,nažalost

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.