Autor Tema: Najnovija kolica  (Pročitano 3402 puta)

Van mreže desant

  • Član
  • **
  • Poruke: 139
  • Pol: Muškarac
Najnovija kolica
« poslato: April 07, 2011, 11:14:00 posle podne »
Ko je zaintresovan neka pogleda najnovija invalidska kolica teska samo 4,4 kg ..zaista zadnje cudo tehnike i materijala..probao sam ih i izgledaju odlicno..sama kolica bez velikih tockova su teska 2,1 kg    www.panthera-x.com..cijena  sitnica oko 4000 eura

Hendi-društvo

Najnovija kolica
« poslato: April 07, 2011, 11:14:00 posle podne »

Van mreže Roxi

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 3526
  • Pol: Žena
  • MS
Odg: Najnovija kolica
« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2011, 10:46:54 posle podne »
Ja bi' ta kolica....

Van mreže Roxi

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 3526
  • Pol: Žena
  • MS
Odg: Najnovija kolica
« Odgovor #2 poslato: Avgust 10, 2011, 08:39:44 posle podne »
ovo nisu klasicna kolica ali ovo je jako dobro. Meni se ovo svidja! Koliko bi ovo pomoglo nama koji non stop sedimo...
Jadian, T5 Paraplegic Spinal Cord Injury Standing Story

Van mreže Roxi

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 3526
  • Pol: Žena
  • MS
Odg: Najnovija kolica
« Odgovor #3 poslato: Avgust 10, 2011, 08:48:44 posle podne »

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.