Autor Tema: Anaid  (Pročitano 49267 puta)

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Anaid
« Odgovor #45 poslato: Februar 27, 2012, 02:12:53 posle podne »
Bravo,Anaide!!svaka cast  :ye1: :cheers:..eeeh,da je vise ovakvih  :m2:

Hendi-društvo

Odg: Anaid
« Odgovor #45 poslato: Februar 27, 2012, 02:12:53 posle podne »

Van mreže seve

  • Član
  • **
  • Poruke: 2136
  • Pol: Muškarac
  • Dg: G 35 i M10
  • Grad: Beograd
Odg: Anaid
« Odgovor #46 poslato: Februar 27, 2012, 07:14:38 posle podne »
 @anaide
 Dobro je so ti je super, da ti je stanje bolje nego pre intervencije. Ovo bi bilo izvrsno da je neko uradio intervenciju ko je bar 10 god. sa MS-om  i vidljivim invaliditetom. E takav napredak bi bio nesto znacajno sto uliva nadu i drugima. Koliko dugo imas MS i koliko si imao ozbiljnih relapsa? Ja posle mog treceg relapsa nisam mesec dana mogao da se oslonim na noge. Godinu dana posle skijao na planini i da sam nesto tada pio rekli bi da sam se izlecio . Tako su tada stajale stvari, sada posle 3 -4 godine to sa skijanjem je san, da ne shvatis pogesno nije nista zlonamerno a da tebe neko pogresno ne shvati. Poz  :n23:

Van mreže Anaid

  • Član
  • **
  • Poruke: 110
  • Pol: Muškarac
  • Dg: Always look on the bright side of life
Odg: Anaid
« Odgovor #47 poslato: Februar 28, 2012, 07:15:00 pre podne »
Seve shvatam sta hoces reci,i to ne pogresno :) Ja ms imam od 2006te godine,a situacija je 2010te dostigla takav nivo da sam svakih 2 mjeseca bio na pulsnoj...a pet doza kortikosteroida je postalo nedovoljno da samo stanem na svoje noge,a kamoli da se krecem.Da bi sredinom 2010 nakon 4 relapsa u toj godini,doktor mi rekao da mi kortici vise ne djeluju,da ce mi propisat citostatike,i da se pocnem navikavat na kolica,ali onda sam poceo sam sebi pomagat....Vise ti ne moram pisat,vjerovatno sad ti shvatas...Evo ti neki snimci,kad sam bio totalno los nisam mogao mobitel drzat u rukama...

http://www.youtube.com/watch?v=-20jkZfuAPs

http://www.youtube.com/watch?v=dtINJ6Aik4g

Van mreže Daša

  • Član
  • **
  • Poruke: 27845
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: NS
Odg: Anaid
« Odgovor #48 poslato: Februar 28, 2012, 08:39:03 pre podne »
Ovo bi bilo izvrsno da je neko uradio intervenciju ko je bar 10 god. sa MS-om  i vidljivim invaliditetom. E takav napredak bi bio nesto znacajno sto uliva nadu i drugima.
:ye1: ... cekamo...nada poslednja umire... :m2:

Van mreže ms italija

  • Član
  • **
  • Poruke: 210
  • Pol: Muškarac
  • Slobodan je SLOBODAN
Odg: Anaid
« Odgovor #49 poslato: Februar 28, 2012, 07:49:05 posle podne »
Svaka cast Anaide i svaka ti cast sto si se setio da snimas tvoje stanje ma kakvo ono bilo tako da niko ne moze da ti ospori boljitak koji ti imas! Na moju srecu i ja mogu da se pohvalim velikim boljitkom koji imam posle intervencije proslo je evo tacno 18 meseci od moje intervencije!

Van mreže Anaid

  • Član
  • **
  • Poruke: 110
  • Pol: Muškarac
  • Dg: Always look on the bright side of life
Odg: Anaid
« Odgovor #50 poslato: Februar 28, 2012, 10:36:14 posle podne »
Zato, Anaide svako dobro, ali ti svakako ne možeš biti nikakav reprezentativni primer uspeha lečenja CCSVI.

Da,to kazem ponovo sada...pored intervencije puno faktora je moglo uticati na trenutno moje stanje,ali sam samo naveo kroz sta sam prosao i kakav  sam bio.Molim se svakim danom svim Visim silama da ovako i ostane.,.,.,pa od cega god to bilo...Uglavnom,razumijemo se :) cilj nam je svima isti.

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133590
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Anaid
« Odgovor #51 poslato: Avgust 01, 2012, 01:02:34 posle podne »
Novi  Anaidov video snimak :D
Dečko igra basket  :ye1:
Kaže neprijatno mu da on stavi ovaj video,zbog onih kojima nije dobro kao njemu posle intervencije.Msm  :n7:
Znači Anaide bravo i svaka čast.I svaki  sledeći  da nam pokažeš,jer  i ti  biješ našu bitku i daješ nam onaj osećaj treperenja u nogama,da poželimo da potrčimo  :ok:

http://www.youtube.com/user/VehabovicAnaid?feature=mhee&fb_source=message

Van mreže Brat

  • Član
  • **
  • Poruke: 4089
  • Pol: Muškarac
  • MS
  • Dg: M S
  • Grad: Doboj, BiH
Odg: Anaid
« Odgovor #52 poslato: Avgust 01, 2012, 03:48:33 posle podne »
Treba da postaviš snimak radi nas kojima je drago da vidimo kako je tebi dobro. Negdje, tamo duboko, i mi se nadamo poboljšanju.  :cheers:

Van mreže Anaid

  • Član
  • **
  • Poruke: 110
  • Pol: Muškarac
  • Dg: Always look on the bright side of life
Odg: Anaid
« Odgovor #53 poslato: Februar 28, 2013, 04:42:31 posle podne »
Vidim malo se kad sta pise u ovoj rubrici,pa ako ne zamjerite...Prekjuce sam "napunio" 2 godine od intervencije u Nisu i opet sam snimio mali video svog sadasnjeg stanja.Volio bih da svima bude kao sto su meni ove protekle 2 godine..pozdravljam vas    http://www.youtube.com/watch?v=QWx45hH7GC0

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Anaid
« Odgovor #54 poslato: Februar 28, 2013, 05:44:46 posle podne »
Anaide, tvoji klipovi mi uvek daju nadu  :ye1:

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Anaid
« Odgovor #55 poslato: Februar 28, 2013, 06:40:34 posle podne »
Bravo,Anaide  :ye1: i meni da verujem u cuda,jer mi intervencija nije pomogla,ali nesto ce vec da iskrsne ..svako dobro i samo tako nastavi!

Van mreže Čorba

  • Član
  • **
  • Poruke: 8360
  • Pol: Muškarac
  • Dg: ms,diskus henrija
  • Grad: POZEGA
Odg: Anaid
« Odgovor #56 poslato: Februar 28, 2013, 09:28:03 posle podne »
svaka cast brate :ok:

Van mreže Roxi

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 3526
  • Pol: Žena
  • MS
Odg: Anaid
« Odgovor #57 poslato: Februar 28, 2013, 09:40:50 posle podne »
Anaide, sjajno! Ostani u tako dobrom stanju i javi nam se ovako sa novim snimcima!
Odlican si!

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133590
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Anaid
« Odgovor #58 poslato: Februar 28, 2013, 09:42:15 posle podne »
Anaide bravo  :ye1:
Hvala ti što si podelio sa nama ;)

Van mreže barbika

  • Član
  • **
  • Poruke: 25023
  • Pol: Žena
  • Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Anaid
« Odgovor #59 poslato: Februar 28, 2013, 10:23:08 posle podne »
svaka cast  :ye1:

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.