Autor Tema: Stesa  (Pročitano 47643 puta)

Van mreže djurkan

  • Član
  • **
  • Poruke: 335
Odg: Stesa
« Odgovor #45 poslato: April 25, 2010, 04:50:25 posle podne »
Izgleda da su poceli u ovoj klinici zahvate po Zambonijevom metodom, doverljiva informacija, barem sam takav utisak stekao... 8)
Sutra se javljam tamo, pa vas informishem ako neshto saznam...

Hendi-društvo

Odg: Stesa
« Odgovor #45 poslato: April 25, 2010, 04:50:25 posle podne »

Van mreže U prvom licu

  • Član
  • **
  • Poruke: 2072
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #46 poslato: April 25, 2010, 05:09:34 posle podne »
Za desetak dana imace informaciju. U trenutku rade na ekipiranju osoblja.

Van mreže sama

  • Član
  • **
  • Poruke: 2658
Odg: Stesa
« Odgovor #47 poslato: April 25, 2010, 05:14:23 posle podne »
Ali vrse snimanje,od ekipe jos neurolozi nisu poceli.

Van mreže Stesa

  • Član
  • **
  • Poruke: 64
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #48 poslato: April 26, 2010, 09:38:34 pre podne »
Steso, po mom mišljenju, uradila si "isti" zahvat samo sa druge strane. Problem je bio u suženoj veni i to je uklonjeno.
Ako se slažeš, da preimenujemo temu u Stesa? :)
Tako je Skler, rezultat je isti, razlika je u prilazu veni.
Saglasna  ;)

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110197
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Stesa
« Odgovor #49 poslato: April 26, 2010, 02:11:58 posle podne »
Urađeno.  :D

Van mreže djurkan

  • Član
  • **
  • Poruke: 335
Odg: Stesa
« Odgovor #50 poslato: April 26, 2010, 04:25:56 posle podne »
Upravo razgovarao sa njima, za dvadesetak dana trebalo bi da startuju, cekaju neurologe za celosnu ekipu, bice po protokolu zambonija.....super, eto....

Van mreže U prvom licu

  • Član
  • **
  • Poruke: 2072
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #51 poslato: April 26, 2010, 04:32:18 posle podne »
Da, super... Ali meni nekako pamet ide u Nis. Zbog vise razloga..ali drugi put o tome.

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Stesa
« Odgovor #52 poslato: April 26, 2010, 05:09:52 posle podne »
Iskreno, mene jako nervira sto to ne krece u svim KC u zemlji ili bar u ovim vecim.

Van mreže Maka

  • Član
  • **
  • Poruke: 3407
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #53 poslato: April 26, 2010, 06:21:16 posle podne »
Nije ništa zvanično potvrđeno. Dok to ne bude zvaničan metod lečenja ms neće ni početi. U Nišu se radi o dobroj volji dvojice ljudi - dr Milić i dr Živić, kojima niko ništa ne može zbog statusa u svetu. Čista sreća za nas što su se zainteresovali, inače bi još bili u mraku i mi u Srbiji

Van mreže djurkan

  • Član
  • **
  • Poruke: 335
Odg: Stesa
« Odgovor #54 poslato: April 26, 2010, 07:32:20 posle podne »
Da, super... Ali meni nekako pamet ide u Nis. Zbog vise razloga..ali drugi put o tome.

Trebalo bi da bude isto,ovde ili u Nishu.....a u Nishu ce biti ko zna kada za nas iz MKD, tako da...neznam,zashto se dvoumish?  :m3:

Van mreže U prvom licu

  • Član
  • **
  • Poruke: 2072
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #55 poslato: April 27, 2010, 09:34:16 pre podne »
Dvoumim se zato jer u Nisu su vrvni vaskularci koji vec imaju iskustvo za diletaciju po Zamboniju, (ovde se tek pocinje), zato jer su najavili da u Nisu je moguce da se ne naplacuje intervencija i za pacijenti iz susedstva (to je jako divan gest), a ovde kao privatna klinika moze da bude jako skupo. Nije mi do novca, nego se radi o principu i dobre volje. A pozitivno je sto je klinika na kilometar od mene. Ovo je samo moje razmisljanje.

Van mreže sama

  • Član
  • **
  • Poruke: 2658
Odg: Stesa
« Odgovor #56 poslato: April 27, 2010, 01:12:38 posle podne »
Potpuno se slazem sa tobom Daniela,za doktore u Nisu,za ceo trud koji su oni ulozili u sve ovo.Stoi sve sto si rekla.
Ali Isto tako mislim da je ipak dobro sto i kod nas neko pocinje nesto novo,sto se ipak trudi da ovo sa CCSVI zazivi i kod nas.

Van mreže U prvom licu

  • Član
  • **
  • Poruke: 2072
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #57 poslato: April 27, 2010, 01:35:11 posle podne »
Da Lidija, apsolutno se slazem sto smo i mi kao mala zemlja u toku sa svetskim zbivanjima.

Van mreže Stesa

  • Član
  • **
  • Poruke: 64
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #58 poslato: Maj 05, 2010, 01:30:23 pre podne »
Danas uradila drugu kontrolu - sve u redu sa venom i protokom. Na skoro mesec i po nakon tretmana - cak i sa problemima sa anemijom - raspolozenje odlicno, energija zavidna, spavanje celu noc. Uz pridrzavanje prodjem i vecu razdaljinu, ali sad vec - mogu i sama nekih 400-500 metara, u jednom dahu. Krenula na fizikalnu terapiju - masaze i vezbe - moramo ojacati misice, jel tako? :a21m:

Inace - ekipa u specijalnoj bolnici Filip Drugi bice kompletirana nakon 15-tog maja.

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Stesa
« Odgovor #59 poslato: Maj 05, 2010, 07:16:41 pre podne »
Stesa, divne vesti  :cheers: radujem se sa tobom :ye1:
Jacaj misice i molim te, pisi nam o svom oporavku!

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.