Autor Tema: Stesa  (Pročitano 47156 puta)

Van mreže Daca

  • Član
  • **
  • Poruke: 18037
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #30 poslato: April 10, 2010, 12:23:44 pre podne »
Bravo Stesa,samo napred.  :ye1:

Hendi-društvo

Odg: Stesa
« Odgovor #30 poslato: April 10, 2010, 12:23:44 pre podne »

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133499
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Stesa
« Odgovor #31 poslato: April 10, 2010, 08:29:12 pre podne »
Stesa samo napred,promene vremena i najzdravijima ne prijaju.Važno je da se ti osećaš bolje a vremenom ćeš biti sve bolje i bolje i na kraju najbolje.Idemo dalje,samo hrabro. :ok:

Van mreže sama

  • Član
  • **
  • Poruke: 2658
Odg: Stesa
« Odgovor #32 poslato: April 10, 2010, 03:59:42 posle podne »
Stesa, Bravo, Super  :cheers:

Van mreže Stesa

  • Član
  • **
  • Poruke: 64
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #33 poslato: April 22, 2010, 07:24:07 posle podne »
Lep pozdrav drustvo, nije me bilo neko vreme ovde, malo sam bolovala :n24:
Uvek sam imala problema sa zeljezom (uvek nisko - a u mozgu viska :m1: ) ali ovo sad. Hemoglobin na 104, zelezo na 2 (minimum je 6,6). A ja se jos cudim kako imam pomaka u svemu, ali ramnoteza sve gora... I, kako da to nije dovoljno, poslusam ja Zivadinova u onom web-forumu, da treba nastaviti sa prijasnom terapijom, pa uzela Betaferon. Ouch  :n3:. Jeste posle pauze od mesec dana, ali jako tesko sam provela tu noc, dobro me unazadila. Sada sam prebrodila to (vise ne primam Betaferon), ali sam se prohladila, pa proradili sinusi...  :n15:
Tako se sada lepo i mirno lecim (koje mirno - energija opet na stari, poboljsani nivo nakon operacije, pa stalno nesto "vrtim", i po kuci i na poslu). Opet malo vucem desnu nogu, ali energija, koncentracija... su bolje. Sto mi je to trebalo  :n2:
Sta mi mozete reci u vezi zeljeza, kao i u vezi Interferona nakon "oslobodzenja"?

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133499
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Stesa
« Odgovor #34 poslato: April 22, 2010, 07:52:46 posle podne »
Stesa,ja ti mogu reći u vezi betaferona.Prestala sam da primam dan pre intervencije i osećam veliko olakšanje što ga ne primam više. :)
I tebi će biti sve bolje i bolje kako vreme bude odmicalo. ;)

Van mreže djurkan

  • Član
  • **
  • Poruke: 335
Odg: Stesa
« Odgovor #35 poslato: April 22, 2010, 10:12:24 posle podne »
Stesa dali je tvoja operacija ista kao shto radi Dr. Zamboni, odnosno kao Ena shto je radila u Nishu?

Van mreže U prvom licu

  • Član
  • **
  • Poruke: 2072
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #36 poslato: April 23, 2010, 08:47:11 pre podne »
Ja mislim da nije ista operacija, njoj su samo izvadili to tkivo i vena se ispravila.. Mozda je samo efekat isti. ja sam dobila informaciju da je u toku ekipiranje doktora u istoj toj bolnici da pocnu zambonijevu proceduru. Za desetak dana znat ce se vise.

Van mreže Stesa

  • Član
  • **
  • Poruke: 64
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #37 poslato: April 23, 2010, 04:58:18 posle podne »
Nije ista operacija, u Nisu se radi balon dilatacija iznutra. Pisala sam na pocetku - snimanja kod mene su pokazala da imam suzenje leve jugularne vene, ali da je uzrok fibrozno tkivo koje je oko nje. Kad se to otklonilo, vena se ispravila. U ovoj bolnici se vec rade snimanja i pocinje sa radom tim koji radi po proceduri dr. Zambonija.
Efekt koji se postize je isti - ispravljena vena i pravilan protok krvi iz mozga.

Van mreže Stesa

  • Član
  • **
  • Poruke: 64
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #38 poslato: April 23, 2010, 05:02:05 posle podne »
Ena, hvala ti na uvek lepim recima i uvek pozitivnom raspolozenju  :n13:. Vec sam bolje, povecala sam cak i "metrazu". Pozdrav tebi i svim pozitivcima  :n1:

Van mreže amia

  • Član
  • **
  • Poruke: 4855
  • Noli turbare circuloc meos
Odg: Stesa
« Odgovor #39 poslato: April 23, 2010, 05:20:11 posle podne »
bravo stesa :D

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133499
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Stesa
« Odgovor #40 poslato: April 23, 2010, 06:34:52 posle podne »
Stesa odlično. :n1:

Van mreže Lili123

  • Član
  • **
  • Poruke: 21456
  • Pol: Žena
  • Grad: NS
Odg: Stesa
« Odgovor #41 poslato: April 23, 2010, 08:15:02 posle podne »
Stesa, imas i moju veliku podrsku...  :n29:
Samo napred!!! Svakim danom treba da bude bolje...  :n14:
Zelim ti da nam se javljas sa sve lepsim vestima...  :n16:
Poljubac!!!  :n20:

Van mreže Stesa

  • Član
  • **
  • Poruke: 64
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #42 poslato: April 24, 2010, 11:40:00 pre podne »
Drustvo, hvala svima. Puno vas pozdravljam :n23:

Van mreže djurkan

  • Član
  • **
  • Poruke: 335
Odg: Stesa
« Odgovor #43 poslato: April 24, 2010, 01:16:39 posle podne »
Pa to je supper Stesa, ja sam blizu kardiologije, pa eto mene tamo ubrzo!! :n23:...

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Stesa
« Odgovor #44 poslato: April 25, 2010, 01:01:47 posle podne »
Steso, po mom mišljenju, uradila si "isti" zahvat samo sa druge strane. Problem je bio u suženoj veni i to je uklonjeno.
Ako se slažeš, da preimenujemo temu u Stesa? :)

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.