Autor Tema: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.  (Pročitano 154301 puta)

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #30 poslato: Avgust 16, 2010, 01:15:04 posle podne »
svakako svega ovog ne bi bilo da se izdavanje dokumenata može nekako drugačije da organizuje >:D

inače kad smo u Supu,pitali za devera obolelog od CP,za zamenu stare LK,novom,biometrijskom,pošto mu je Sup ranije izdavao ,tako što je službenika,suprug dovozio kući zbog slikanja,otisaka i sl,rekli su nam,da je sad tako nešto nemoguće,jer ne postoje uslovi,da se snađemo i nekako ga dovedemo .
gde kad je to nemoguća misija,za zdrave,kamoli za bolesne. :m2:

Hendi-društvo

Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #30 poslato: Avgust 16, 2010, 01:15:04 posle podne »

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #31 poslato: Avgust 16, 2010, 05:58:17 posle podne »
u novom sadu u supu, supruga je odnela izvestaj specijaliste o bolesti [ms] i sa time su joj zakazali termin kada sluzbenik dolazi kuci
mislim da je bilo sutradan ili prekosutra od zakazivanja [uz nezvanicno obavestenje da se duze ceka na dolazak sluzbenika ako se ne obezbedi prevoz]
sluzbenik je dosao sa potrebnom opremom i napravili su mi novu l.k. sa cipom
kada je l.k. bila gotova, obavestili su me telefonom i supruga je otisla po nju, s tim sto se l.k. ne podize na salteru, vec u kancelariji uz potpis gomile papira.

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #32 poslato: Avgust 16, 2010, 07:40:04 posle podne »
 :ok: za NS,BG je još daleko od toga  :n24:

Van mreže Peca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 1421
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Leskovac
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #33 poslato: Avgust 16, 2010, 10:21:50 posle podne »
U Le je nesto slicno kao u NS. Mene, kada sam im rekao da bolujem od MSe, su "sproveli" na zadnja vrata preko reda (ljudi u redu su malo negodovali, ali kada su videli da se krecem uz pomoc stapa, prestali su sa negodovanjem, osim jednog lokalca obrijane glave i nabildovanih misica sa kajlom oko vrata). Tamo su me fotografisali i sutradan mi je LK bila gotova !!!!, a na pasos (novi) sam cekao 5 (slovima: pet) dana! Nisam neki lepotan da sarmiram klinku policajku na pultu za informacije, ne znam sta im bese, al' ja zavrsih posao. :):):)
p.s. izgleda da juznije nije tuznije u ovakvim slucajevima :)

Van mreže U prvom licu

  • Član
  • **
  • Poruke: 2072
  • Pol: Žena
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #34 poslato: Avgust 17, 2010, 09:21:01 pre podne »
ja sam imala zakazan termin za novi biometriski pasos 14 jula (a javila sam se u decembru prosle godine). Izlazim iz posla u 9:00 idem tamo, HAOS. Svoje ime treba da procitam na monitoru, ali mene nema..kao desava se. A da opet zakazem to ce biti 2012g. Preko veze i preko nacalnice smiluju se da mogu da se slikam za pasos. Tamo jedan albanac, zaposlen sa ramkovnim dogovorom, ponasa se drsko i zeli da mi uzme stari pasos a meni treba stari za da idem na odmor. Ne popusta (iako nije praksa da zadrzavaju pasos) i ja odlazim kuci. A uplatila 35 eura. Samo da znate kakva smo mi drzava, zato sam napisala ovo.

Van mreže Džudi

  • Član
  • **
  • Poruke: 2093
  • Pol: Žena
  • Ex Zbunjena
  • Dg: G80.2
  • Grad: Beograd
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #35 poslato: Jul 12, 2011, 08:13:06 posle podne »
Ova tema je još aktuelna. Što se tiče SUP-a Voždovac prve i treće subote u mesecu invalidi vade lične karte i ostala potrebna dokumenta iz MUP-a ( saobraćajne, pasoši ).

Nepokretni bolesnici ne dolaze u policijsku stanicu. Porodica zakazuje dolazak policije na kućnu adresu, radi uzimanja otisaka prstiju-to radi dežurni policajac -pozornik.

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #36 poslato: Jul 20, 2011, 07:52:17 posle podne »
Produženo važenje ličnih karata 

Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije saopštilo je danas da građani, čije su lične karte izdate po starom obrascu sa rokom važenja do 27. jula 2011. godine, nisu u obavezi da izvrše zamenu, budući da će lične karte važiti do 31. decembra 2016. godine.

ceo tekst : večernje novosti

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #37 poslato: Jul 28, 2011, 02:53:53 posle podne »
 novo !
Zakazivanje termina za podnošenje zahteva za ličnu kartu i pasoš

http://www.euprava.gov.rs/eusluge?service=servicesForTemplate&serviceTemplateId=1124&localTemplate=true

Van mreže Lili123

  • Član
  • **
  • Poruke: 21456
  • Pol: Žena
  • Grad: NS
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #38 poslato: Avgust 06, 2011, 05:14:18 posle podne »
Bila sam jako ljuta sinoc jer nisam uspela da zakazem termin za izradu LK... preko neta! :n24:
Vise nisam jer sam malopre uspela... Brzo ce i taj 22. avgust! :n16: :n16: :n16:

Van mreže Lili123

  • Član
  • **
  • Poruke: 21456
  • Pol: Žena
  • Grad: NS
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #39 poslato: Avgust 22, 2011, 10:23:51 posle podne »
Bila sam... i... obavila pos'o! :n16:

Ponela izvod iz MKR, uverenje o državljanstvu, ličnu kartu koja je uvek uz mene i one tri uplatnice (dve za LK i jedna za pasoš) koje ukupno glase na 3.300 dinara. Prethodno sam uverenje o državljanstvu platila 450 dinara. :n22:

Lepo me slikali i mislim da neće biti toliko očajna slika jer sam oprethodno bila kod fizerke...  :n11:

Pitala ja smem li malo da se nasmešim da ne budem k'o neka zatvorenica... Nisu dozvolili osmeh! :n24: :m3:

I pred sam kraj pitaju oni mene gde mi je pasoš...
Auuuuuuuuu, ost'o mi, nisam ni pomislila na njega! :o  :n22:

Zamolila sam ih da odem u stan po pasoš i u roku pola sata sam bila nazad u SUP-u... :ok:
Dobila sam potvrde za podizanje LK i pasoša za dve nedelje, ali ne u istom SUP-u (glavnom!), već kod mosta, na bulevaru...
I još mi kažu da i za podizanje moram lično otići tamo sa starom LK i pasošem i da se isto zakazuje, ali ne preko neta, već se čeka za broj... :sad:
Rekla sam im da mi ne pada na pamet, da nisam u stanju toliko da "čekićam" na ovim vrućinčinama i da ako mi ne veruju da samo upute jedan pogled na moje levo stopalo!
Misle onei da se ja zezam, ja lepo podignem nogu i...  :n11:
E, tada su me utešili da se za podizanje gotovih dokumenata ne čeka dugo i da rade i subotom od 8h do 16h... :ye1:

Van mreže kajblo

  • Član
  • **
  • Poruke: 31
  • Pol: Muškarac
  • Moraš biti promena koju želiš videti oko sebe.
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #40 poslato: Decembar 22, 2012, 05:22:51 posle podne »
Pozdrav ljudi, da li je neko skoro vadio pasos, kakva je situacija, konkretno me interesuje za novi beograd, cuo sam da ima i neki poseban dan kada osobe sa invaliditetom idu bez cekanja i zavrsava se relativno brzo, svaka informacija je pozeljnja, hvala!

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110132
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #41 poslato: Decembar 22, 2012, 08:12:53 posle podne »
Koliko sam čuo i nisu gužve al u stanici na B. Kosi.

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #42 poslato: Jun 10, 2013, 05:25:33 posle podne »
 :m3:razmisljam sta da radim  :m3:..istekla mi licna karta i treba da je vadim,ali nema sanse da se penjem na 3. sprat,a nema lifta u opstini :m2: ..verovatno cu traziti da dodju kuci da me slikaju..nadam se da ce hteti  :m1:..ne znam ni da li to posebno naplacuju  :m1:

Van mreže Čorba

  • Član
  • **
  • Poruke: 8360
  • Pol: Muškarac
  • Dg: ms,diskus henrija
  • Grad: POZEGA
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #43 poslato: Jun 10, 2013, 06:05:36 posle podne »
:m3:razmisljam sta da radim  :m3:..istekla mi licna karta i treba da je vadim,ali nema sanse da se penjem na 3. sprat,a nema lifta u opstini :m2: ..verovatno cu traziti da dodju kuci da me slikaju..nadam se da ce hteti  :m1:..ne znam ni da li to posebno naplacuju  :m1:
npr.idi radi vezbe :m3:a to za slikanje da dodju kuci neznam  :m1:

Van mreže raca

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 15261
  • Pol: Žena
Odg: Vadjenje novih dokumenata, licna karta, pasos i dr.
« Odgovor #44 poslato: Jun 10, 2013, 07:45:34 posle podne »
a to za slikanje da dodju kuci neznam  :m1:
E pa kad su kupili tu opremu za slikanje.  :n24:

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.