Autor Tema: Stepenice  (Pročitano 4121 puta)

Van mreže Asja

  • Multiple Serendipity
  • Član
  • **
  • Poruke: 2913
Stepenice
« poslato: Jun 13, 2008, 12:45:40 posle podne »
http://www.dolphinlifts.co.uk/new_stair_lift.html?id=RK7wYtrr

U slici i reci mozete se upoznati kako resiti problem stepenica u kuci, ili na poslu.

Hendi-društvo

Stepenice
« poslato: Jun 13, 2008, 12:45:40 posle podne »

Van mreže King

  • Član
  • **
  • Poruke: 24
Odg: Stepenice
« Odgovor #1 poslato: Jul 13, 2009, 03:29:57 posle podne »
Mi imamo stan na trećem spratu, a stepenice strme i uske, jedva se dvije mršavije osobe mimoiđu. Jedva prođu dječija invalidska kolica, a moj otac ima dva metra i 90kg. Možete misliti kako je to zabavno kada ga spuštamo to traaje cijeli sat vremena.

Van mreže senna

  • Član
  • **
  • Poruke: 10209
  • Pol: Muškarac
  • "ja sam dečak iz vode" Milan EKV
  • Dg: MS
  • Grad: Kragujevac
Odg: Stepenice
« Odgovor #2 poslato: Septembar 10, 2017, 06:54:33 posle podne »

 :ye: senno
prvo,što ugledah  :o stepenice
Dašo jesu gadne stepenice, ali uspeo sam da se popnem na vidikovac, kažu da se vidi pola Vojvodine, evo pogleda


 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.