Autor Tema: Uvod  (Pročitano 5146 puta)

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110104
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Uvod
« poslato: Jun 12, 2008, 11:59:50 posle podne »
Ovaj deo foruma je zamišljen da u slici i reči prikaže barijere i posledice istih, kao i načine na koje su uklonjene. Podela će biti po gradovima, ako zatreba i po opštinama i nije bitno koja je država u pitanju. Jednostavno, kada krenete u "šetnju", ponesite aparat i škljocajte. Zatim slike sa objašnjenjem i preciziranom lokacijom, postavite na forum. Ako slučajno ili namerno, slikate vozilo koje je parkirano na nekom prelazu/parking mestu za invalide, zamaskirajte tablice.
Bilo bi dobro, ko može, da dostavi slike iz zapadno-evropskih gradova, čisto da vidimo kako to oni rešavaju. 

Za otvaranje dela o Vašem gradu, pošaljite privatnu poruku, meni ili nekome od moderatora.

Hendi-društvo

Uvod
« poslato: Jun 12, 2008, 11:59:50 posle podne »

Van mreže Snekili

  • Član
  • **
  • Poruke: 29
  • Pol: Žena
  • Uzmi zivot u ruke i napravi od toga nesto korisno
Odg: Uvod
« Odgovor #1 poslato: Januar 28, 2010, 03:33:19 posle podne »
mislim da je postavka tema preuska. evo ja bih recimo zelela da pisem o dostupnosti nocnih klubova i restorana,pozorista i drugih mesta ali i onih koji nisu. mislim da ne mora da se deli po opstinama, kad skuvas pirinac u mleku dobijes sutlijas, ne puno zrna pirinca, zar ne ;)
zasto da se zamagle registarsk oznake, nek se vidi sramota i bahatost?

Van mreže desant

  • Član
  • **
  • Poruke: 139
  • Pol: Muškarac
Odg: Uvod
« Odgovor #2 poslato: Januar 31, 2010, 12:07:58 pre podne »
Ajde vi koji ste iz Bg ,nadjite  neki hotel koji ima sobu za invalida u kolicima..Prije  desetak godina nije bilo ni u jednom hotelu soba .sa wc prilagodjena invalidskim osobama u kolicima..Pozdrav svima

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110104
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Uvod
« Odgovor #3 poslato: Januar 31, 2010, 02:02:58 pre podne »
mislim da je postavka tema preuska. evo ja bih recimo zelela da pisem o dostupnosti nocnih klubova i restorana,pozorista i drugih mesta ali i onih koji nisu. mislim da ne mora da se deli po opstinama, kad skuvas pirinac u mleku dobijes sutlijas, ne puno zrna pirinca, zar ne ;)
zasto da se zamagle registarsk oznake, nek se vidi sramota i bahatost?

Preuska? Ne vidim da tema ima neko ograničenje osim ako nisi pomislila da zbog posebno pomenutog parkiranja, tema treba da se odnosi samo na to. Piši o svemu što ti je zanimljivo. ;)

Vezano za opštine, sutlijaš može da bude nezgodan kada se u pirinču nađe kamenić. ;)

Šta će nama broj tablice? Da provociramo bahatog vozača? Hoćemo li uzeti pravdu u svoje ruke? Hoćemo li pokrenuti neki sudski spor? Ne verujem.

Van mreže Snekili

  • Član
  • **
  • Poruke: 29
  • Pol: Žena
  • Uzmi zivot u ruke i napravi od toga nesto korisno
Odg: Uvod
« Odgovor #4 poslato: Februar 04, 2010, 03:28:39 posle podne »
a sto da ne?

Van mreže senna

  • Član
  • **
  • Poruke: 10213
  • Pol: Muškarac
  • "ja sam dečak iz vode" Milan EKV
  • Dg: MS
  • Grad: Kragujevac
Odg: Uvod
« Odgovor #5 poslato: April 02, 2015, 12:17:48 posle podne »
na ulazu u dečje pozorište u Kg-u postavljena rampa za OSI
http://www.kragujevacke.rs/DRUSTVO/NOVA-RAMPA/

edit: Skler, ako sam promašio temu prebacuj, briši  :m1:

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.