Autor Tema: Beneficije  (Pročitano 4175 puta)

Van mreže Maka

  • Član
  • **
  • Poruke: 3407
  • Pol: Žena
Beneficije
« poslato: Jun 05, 2008, 12:21:47 posle podne »
Ne znam da li ima slicna tema, ja je nisam nasla.
Ako se nadje molim vas da prebacite.

Zanima me da li moze i kako da se ostvari pravo na nalepnicu za invalide na kolima.
I uopste koja sve prava imamo i kako da ih ostvarimo.

Hendi-društvo

Beneficije
« poslato: Jun 05, 2008, 12:21:47 posle podne »

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Beneficije
« Odgovor #1 poslato: Jun 05, 2008, 02:10:04 posle podne »
Mako ima u "život,potrebe i mogućnosti",deo "nešto povoljnije,"tema subvencije
 :)

Van mreže Taurus

  • Zabranjen
  • *****
  • Poruke: 737
Odg: Beneficije
« Odgovor #2 poslato: Jun 05, 2008, 03:42:37 posle podne »
Da, Mako pogledaj tamo gde te je naca uputio. Imas pravo i na nalepnicu za besplatno parkiranje(mislim da je dovoljna samo dijagnoza) i na oslobadjanje od placanja drumarine ( ovde ako imas najmanje 60% ostecenje donjih ekstremiteta)

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.