Autor Tema: Vežbanje u sali MS drustva na Novom Beogradu  (Pročitano 23396 puta)

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110104
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Vežbanje u sali MS drustva na Novom Beogradu
« Odgovor #30 poslato: Maj 27, 2009, 12:29:38 pre podne »
Dodao sam i ovaj broj. Jesi li išla tamo na vežbanje?

Hendi-društvo

Odg: Vežbanje u sali MS drustva na Novom Beogradu
« Odgovor #30 poslato: Maj 27, 2009, 12:29:38 pre podne »

Van mreže Maka

  • Član
  • **
  • Poruke: 3407
  • Pol: Žena
Odg: Vežbanje u sali MS drustva na Novom Beogradu
« Odgovor #31 poslato: Maj 27, 2009, 08:30:03 pre podne »
Meni su juce dali i ovaj broj 2160498.

Van mreže analjilja

  • Član
  • **
  • Poruke: 55
  • Pol: Žena
Odg: Vežbanje u sali MS drustva na Novom Beogradu
« Odgovor #32 poslato: Jun 04, 2009, 06:17:19 posle podne »
Isla sam nekad, sad ne idem iz zdrav. razloga.  :(

Van mreže kajnec

  • Član
  • **
  • Poruke: 13
  • Pol: Muškarac
Odg: Vežbanje u sali MS drustva na Novom Beogradu
« Odgovor #33 poslato: Septembar 08, 2009, 12:34:08 pre podne »
ako nekoga ovo zanima, bio sam pre neki dan tamo.. rade do 16h a utorkom od 15h dolaze iz sokobanjske, kada se obavlja taj prvi pregled i predlog za vezbe.. inace se moze doci bilo kada tamo kod njih ako neko hoce samostalno da koristi salu, ili nesto od aparata tipa stolica za masazu (koju ne probah tom prilikom jer sam zurio, ali imam nameru sledeci put :)

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.