Autor Tema: Kritikujte, hvalite, predlažite  (Pročitano 126070 puta)

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #210 poslato: Novembar 05, 2011, 03:37:05 posle podne »
pa baš svet za nas je mesto u kome može da se piše o svemu i svačemu ,nije usko ograničen tematikom  :n14:
meni je žao što on nije više iskorišćen :'(,al jbg :m2:
i mislila sam da neke teme iz druženja tamo i prebacim  ;)

Hendi-društvo

Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #210 poslato: Novembar 05, 2011, 03:37:05 posle podne »

Van mreže plava

  • Član
  • **
  • Poruke: 507
  • Pol: Žena
  • Avon dama
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #211 poslato: Novembar 05, 2011, 03:40:10 posle podne »
pa baš svet za nas je mesto u kome može da se piše o svemu i svačemu ,nije usko ograničen tematikom  :n14:
Мени никако није била јасна тематика тог подфорума и шта на њега све ''иде''...
Можда једино да се у опису појасни да је за све и свашта...
Citat
i mislila sam da neke teme iz druženja tamo i prebacim  ;)
:ye:

Van mreže Džudi

  • Član
  • **
  • Poruke: 2093
  • Pol: Žena
  • Ex Zbunjena
  • Dg: G80.2
  • Grad: Beograd
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #212 poslato: Novembar 06, 2011, 10:02:47 posle podne »
Мени никако није била јасна тематика тог подфорума и шта на њега све ''иде''...
Можда једино да се у опису појасни да је за све и свашта... :ye:

Ni ja nisam znala šta sve treba da se piše u tom pdf-u. Zato i dadoh one predloge oko novih pdf-ova.

EDIT

Raco,

OK je sve oko linkova, nego mi je malo neobično što u tom pdf-u "psihologija" ima više tekstova nego ličnih iskustava...jedino ima dosta postova na temi o snovima.

Naravno, ko ne želi da piše ili da kaže nešto povodom neke teme, dozvoljeno je...ali onda...ovo nije kritika tebi upućena nego svima nama -kad gleda neko sa strane pomisli da je to pdf koji samo daje informacije, a nema ličnih postova...mislim da razumeš šta želim da kažem.

Van mreže seve

  • Član
  • **
  • Poruke: 2128
  • Pol: Muškarac
  • Dg: G 35 i M10
  • Grad: Beograd
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #213 poslato: Decembar 15, 2011, 11:16:04 posle podne »
 Svaka cast na odrzavanju prijatne atmosvere na forumu, a koji je u sluzbi svih nas. n32
Mesto bez uvreda, igrica i lose atmosvere.

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133499
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #214 poslato: Decembar 15, 2011, 11:18:58 posle podne »
Seve  n32

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #215 poslato: Decembar 16, 2011, 12:26:07 pre podne »
Мало ли је муке у реалном животу па да додајемо и преко форума. Нећ да може. Ово нам дође за опуштање. ;)

Van mreže barbika

  • Član
  • **
  • Poruke: 25023
  • Pol: Žena
  • Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #216 poslato: Decembar 16, 2011, 07:20:45 posle podne »
 :ye1: n32

Van mreže Daša

  • Član
  • **
  • Poruke: 27841
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: NS
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #217 poslato: Mart 16, 2012, 03:58:12 posle podne »
Svaka cast na odrzavanju prijatne atmosvere na forumu, a koji je u sluzbi svih nas. n32
Mesto bez uvreda, igrica i lose atmosfere.
Мало ли је муке у реалном животу па да додајемо и преко форума. Нећ да може. Ово нам дође за опуштање. ;)
U potpunosti se slažem sa vama,pored dela foruma gde možemo naći  neke korisne informacije ,bitan je i deo foruma za druženje i opuštanje.
Pre nekoliko godina,to mi je bilo nezamislivo,nisam zeljela ni facebook,ni forume,bila sam misljenja "cemu kontakti sa nepoznatim ljudima,to mi nije potrebno"
Znala sam otvoriti forum Hedi-drustva,u vezi nekih informacija koje sam trazila preko googla,ali tek kada sam dobila preporuku jednog vaseg starog clana,da se ukljucim,to sam i uradila i tada sam po Sklerozicinom avatoru shvatila da sam i pre otvarala pojedine strane foruma.
Dolazeci na ovaj forum,relaksiram se, provodim vise vremena nego sa ljudima sa kojima sam se pre druzila. Često sam na forumu, rešavam sudoku, neku igricu ili  na zanimljivom caskanju   :)hah :)hah...(pa ljudi, to se vec zove zavisnost ili ovisnost,kako hocete...isto se pise... :)hah :)hah)
Da skratim,za relativno kratko vreme,postali ste mi veoma dragi, i to  me opušta.
Neki, će možda reći ili pomisliti "gde su nam prijatelji iz stvarnog sveta,kada se zanosimo sa virtualnim ?"
Nažalost, to najbolje osetimo mi koji smo bolesni deset i više godina,teško pokretni,"prijatelji"pomalo,sve ređe dolaze...sve se više udaljujemo,a njihova mesta popunjavaju neki novi ljudi ,uz zajedničko druženje na forumu.

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #218 poslato: Mart 16, 2012, 04:40:20 posle podne »
hvala Dašo što si s nama   :n13:  :n20: :ye1:

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #219 poslato: Mart 16, 2012, 07:38:29 posle podne »
Dašo  :n20:

Van mreže nikola_b

  • Zabranjen
  • *****
  • Poruke: 586
  • Pol: Muškarac
  • Pevajte u mladosti,život treba živeti!
  • Dg: ALS
  • Grad: Nova Pazova
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #220 poslato: Mart 17, 2012, 06:40:55 posle podne »
Da je brendirao nik,mogao je i da ih tuži  :n14:

Za šta ih tuži po kom osnovu? Znaš li uopšte šta znači reč brenda i kako se zaštićuje nešto?

Koliko sam upoznat, ovo jeste nešto novo. Mislim da do sada nije korišćen nik "Sklerozica". Znam da je ranije bilo pisanja po FB-u za kojekave nikove da sam to ja i po pravilu je to bilo u negativnom kontekstu. Sklerozica nema nalog na FB-u, Sklerozica nema nalog na Skypu, Sklerozica nema nalog na Twitteru. Kada kažem da nemam nalog kao Sklerozica mislim na to da ga nemam ni pod nekim drugim imenom.

Imam 3 mail adrese od kojih je primarna ona yahoo. Ako je neko, nekada video da se na gore pobrojanim mrežama pojavio nalog Sklerozica, neka bude siguran da je to došlo iz iste kuhinje iz koje je došao i komentar na B92.

I da, ako postoje neki komentari na ovim mrežama, molim da mi se dostave screenshotovi istih kao i linkovi koji mogu dovesti do njih.

Treba sad da izigravamo OZNU ili DB da bi skleroza bio miran i zadovoljan kontrolišući po netu da neko slučajno nekoristi njegov  nick, a to što on koristi tuđu sliku nebitno!?Na taj nick prirodno pravo na žalost ima nekoliko hiljada građana ove zemlje!
Lično neverujem posle ovolike halabuke da je neko drugi napisao komentar na B92 već upravio skleroza!
Ja sam razvio taj deo o ALS-u vi niste mogli jer nije bilo ništa za  C/P ,zakon ti je poznat , kad mi ukineš mod postupi po zakonu ! Nemoj  da dozvoliš sebi  da te javno  na netu prozovem,ono na B92 biće smešno u odnos na prozivku na netu !
Znam ja da napravim sam sajt nebrini.
Sad jedno pitanje : Koliko planiraš da zaradiš na našoj nesreći postavljajući na sajt banere??

PS. nemoj da mi prebacuješ post ovo je primedba na tvoj račun,budi čovek pa to istrpi!

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #221 poslato: Mart 17, 2012, 06:48:23 posle podne »
Na žalost, ovo je poslednja Nikolina poruka.

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #222 poslato: Mart 17, 2012, 07:34:28 posle podne »
Dakle, sada i da odgovorim na tvoja pitanja a ovo ćeš moći da vidiš i kao gost pošto je tema javna.

Vezano za tvoje uverenje o tome da sam sporan komentar napisao baš ja, kontaktiraj policiju za visokotehnolški kriminal i pokreni neku tužbu. Verujem da IP logovi postoje. Kad imaš IP, samo je za još jedan korak dalek identitet počinioca krivičnog dela na internetu.

Za ALS, ne brini ništa. Želja, napominjem "želja", ti je ispunjena.

I za kraj, o zaradi ... 18.12.2011-te sam predočio situaciju u kojoj se sajt i forum našao. U ovoj temi: Link

Tom prilikom sam spomenuo i deo prepiske sa našim host provajderom koji je jasno rekao da smo dosta narasli i da trošimo mnogo resursa kao i da nam je dnevna poseta velika. Tada su sugerisali da je došlo vreme da se uzme zaseban server za ovaj sajt. Cifra je tolika da mi predstavlja veliki problem, što sam i pomenuo u toj temi. Mnogi članovi, među kojima si i ti, su se javili i rekli da će rado učestvotati u troškovima radi opstanka sajta i foruma. Kao prvu meru, na koju sam bio primoran a u cilju izbegavanja dodatnih troškova, došlo je do značajne redukcije vidljivog sadržaja i na taj način, umenjenje dnevnog saobraćaja na sajtu.
Druga mera je bila prebacivanje banera na vidljivije mesto u odnosu na dotadašnje jer su oni i ranije bili prisutni na forumu. Ako ikako mogu da doprinesu u finansiranju sajta i foruma, lepo. Ako ne, skupljaćemo priloge ili ćemo se ugasiti.

Tebi hvala na svim toplim rečima.

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133499
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #223 poslato: Mart 17, 2012, 07:49:15 posle podne »
Za šta ih tuži po kom osnovu? Znaš li uopšte šta znači reč brenda i kako se zaštićuje nešto?
Prvo da bi neko ostavio bilo kakav komentar,mora uneti svoju e-mail adresu,pored imena pod kojim je ostavio komentar.
E-mail adresu je neophodno ostaviti radi zaštite od raličitih nepoželjnih komentatora.Vašu e-mail adresu će moći da vidi samo Uredništvo sajta, ne i ostali posetioci.
E sad da bi išli do toga,sa čijeg je e-maila poslat komentar pod nikom Sklerozica,mislim da nema potrebe.
Sve  je objašnjeno u prethodnom postu.
a to što on koristi tuđu sliku nebitno!?
Što se tiče Sklerovog avatara iliti slike,stvarno mu i nije neka.Lepši je on od Blooma,ali ovde nije obavezna lična fotografija,a nije ni zabranjena od Blooma i ostalih poznatih ličnosti kao ni lična.

Van mreže D.P

  • Član
  • **
  • Poruke: 24
Odg: Kritikujte, hvalite, predlažite
« Odgovor #224 poslato: Mart 18, 2012, 12:38:12 posle podne »
Eeeeeej ne kvarite mi uzivanje pred spavanje obozavam uz kafu prelistat teme i vasa ko fol prepucavanja i zaspim sa osmjehom opustena  a MS se  :n5: a za Nikolu-b sto je jedan lik rekao-ne bitan si- kakvo ti negativnom energijom zracis covjece i zato :n19:

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.