Autor Tema: Izlivi u zglobovima  (Pročitano 49874 puta)

Na mreži Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: izlivi u zglobovima kuka dete- pomoc!!!
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 30, 2008, 12:31:16 pre podne »
Homeopata- koji je deciji neurolog tvrdi da to nije neuroloski, vec da mu povremeno misici oslabe, jer mu je ishrana svedena na proteine i testeninu, i sojine proizvode .

Vidiš, u sličnoj situaciji sam se našao, kada sam promenio ishranu. Nisam išao kod homeopate već sam to uradio na osnovu dostupnih informacija, ali ..... slabio sam. Izgubio sam na težini i na snazi, a onda sam u ishranu vratio deo izbačenih namirnica i situacija se stabilizovala. Inače, u tom periodu sam dosta koristio soju i sojine proizvode. Supruga je spremala i sojino mleko, koje mi je u početku bilo odvratno a posle slatko i kada se kod nas pojavila GM soja, tada sam prestao da je koristim. :(

Hendi-društvo

Odg: izlivi u zglobovima kuka dete- pomoc!!!
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 30, 2008, 12:31:16 pre podne »

Van mreže leon

  • Član
  • **
  • Poruke: 58
  • Pol: Žena
Odg: izlivi u zglobovima kuka dete- pomoc!!!
« Odgovor #31 poslato: Januar 03, 2010, 02:10:33 posle podne »
Evo javljam se i ja.Puno zdravlja i srece vam zelim svima u ovoj godini.Bili smo sa sinom kod homeopate dr.Krstica,moj decak je dobio takodje LDN,pa jos svakakve lekove,mogu vam reci da smo prekinuli i sirdalud tabl.cini mi se da ide na bolje.Cak smo bili i kod jednog coveka sto namesta kicmu i karlicu i moj sin moze da se sagne i da se sam obuje.Trenutno je osetio bol prilikom namestanja ali posle ne.Cak i pravije stoji-primetno mu se poboljsalo drzanje ledja.

Van mreže Daca

  • Član
  • **
  • Poruke: 18037
  • Pol: Žena
Odg: izlivi u zglobovima kuka dete- pomoc!!!
« Odgovor #32 poslato: Januar 03, 2010, 02:30:29 posle podne »
Super!  :ye: Nastavite i dalje,sve sto provereno cujete,botite se i bice sve bolje i bolje.Ljubi detence od mene.   :a7:

Van mreže ivana037

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: izlivi u zglobovima kuka dete- pomoc!!!
« Odgovor #33 poslato: Januar 05, 2010, 09:21:27 posle podne »
Cao svima mi smo Ivana i Dejan iz Krusevca. Roditelji dvoje dece. Nasa cerkica ima 9 i po godina i ima nekih zdravstvenih problema koji su veoma slicni kao kod Denisinog deteta . Voleli bi smo da nam se Denisa javi na e-mail iz profila. Unapred hvala.

Van mreže ivana037

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: izlivi u zglobovima kuka dete- pomoc!!!
« Odgovor #34 poslato: Januar 09, 2010, 02:51:36 posle podne »
Zahvaljujemo se SKLEROZNICI i korisniku/ci SAMA sto su nam dali kontakt DENISE.
Korisnik IVANA037.

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.