Autor Tema: Oboleli od MS i gihta  (Pročitano 10619 puta)

Van mreže seve

  • Član
  • **
  • Poruke: 2136
  • Pol: Muškarac
  • Dg: G 35 i M10
  • Grad: Beograd
Odg: Oboleli od MS i gihta
« Odgovor #15 poslato: April 02, 2018, 11:13:34 pre podne »
Ima tamo onaj spomenik u banji gde piše da tu počiva MS pa ispod piše ime doktora. Tad je on radio detaljna ispitivanja vode u banji Donja Trepča. Šta se tu tačno izdešavalo ja ne znam al sam zapamtio da mi je na upit za banju uvek odgovarao da plivanje pomaže. Vešto izbegavajući bilo kakvu sugestiju na banju.

Hendi-društvo

Odg: Oboleli od MS i gihta
« Odgovor #15 poslato: April 02, 2018, 11:13:34 pre podne »

Van mreže Daša

  • Član
  • **
  • Poruke: 27845
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: NS
Odg: Oboleli od MS i gihta
« Odgovor #16 poslato: April 02, 2018, 12:08:04 posle podne »
Ima tamo onaj spomenik u banji gde piše da tu počiva MS ...

 ;)

nemaju bazen za plivanje...bar nije bio kada sam bila  :m3: to je manjkavost.
Sada će se javiti neki,koji će pisati da su čitali ili vidjeli ljude koji se "dižu" iz kolica.
Znala sam i ja neke sa RRMS,koji bi tako reagirali i posle 21 dan Kanjiže (vežbe,plivanje u bazenu temp.28'C... hodanje prsti-peta, stupanje,...sve je to  :ok:)
Moja prijateljica,koja je to prošla 2001. i dan-danas koristi plivanje i vežbe u zatvorenom,gradskom bazenu,a i kod kuće kada-hladna voda i njoj pomaže.

Van mreže seve

  • Član
  • **
  • Poruke: 2136
  • Pol: Muškarac
  • Dg: G 35 i M10
  • Grad: Beograd
Odg: Oboleli od MS i gihta
« Odgovor #17 poslato: April 02, 2018, 05:30:28 posle podne »
Daso shvatila si kao i ja ono što mi je doktor Lević poručio. Idi u banju ako hoćeš možes i na more al plivanje pomaže :)

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.