Autor Tema: OTP ( Digitalni snimak gornje i donje vilice) - Novi Sad  (Pročitano 2046 puta)

Van mreže Daša

  • Član
  • **
  • Poruke: 27841
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: NS
OTP ( Digitalni snimak gornje i donje vilice) - Novi Sad
« poslato: Oktobar 16, 2017, 12:34:35 posle podne »
Trebala sam OPT snimak  (gornje i donje vilice).To se uglavnom snima stojeći,... kod nekih rentgen kabineta za snimanje zuba problem je i prilaz kolicima.
U MM SCAN studiu u Ns možete snimiti sedeći u kolicima.

ORTOPANTOMOGRAM ( Digitalni snimak gornje i donje vilice) za osobe u inv.kolicima u Novom Sadu,može se snimiti u MM SCAN, Partizanskih baza 8 (021/6497532)

Pored digitalno snimanje zuba i vilica, može i
TELERENDGEN (A-P i P-A snimak vilica, kostiju lobanje i vratnih pršljenova)
Za hitne intervencije van radnog vremena pozovite broj 061/1475303

Hendi-društvo

OTP ( Digitalni snimak gornje i donje vilice) - Novi Sad
« poslato: Oktobar 16, 2017, 12:34:35 posle podne »

Van mreže senna

  • Član
  • **
  • Poruke: 10213
  • Pol: Muškarac
  • "ja sam dečak iz vode" Milan EKV
  • Dg: MS
  • Grad: Kragujevac
Odg: OTP ( Digitalni snimak gornje i donje vilice) - Novi Sad
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 16, 2017, 07:41:04 posle podne »
Jbg Dašo, niko ne misli na invalide i teško pokretne, Rentgen laboratorija u kojoj ja snimam zube je u podrumu zgrade koja nema lift  :n3: no ja sam pokretan još uvek, pa se snalazim  :ok:
Trebalo bi da odem kod zubara, a odlažem evo već 10-ak dana

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.