Autor Tema: Pozdrav  (Pročitano 2659 puta)

Van mreže Andjeli

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 2
Pozdrav
« poslato: Januar 17, 2017, 12:36:06 pre podne »
Imam bebu od godinu dana,ima hipotoniju i malo kasni u psihomotornom razvoju dijagnoza je F71 radjene su genetske analize i ustanovljeno je da ima angelmanov sindrom, procitala sam na forumu pricu jedne zene koja ima dete sa istim problemom zanima me da li kod tog sindroma postoji neki blazi oblik, da li se leci i sta dalje. Ocajni smo

Hendi-društvo

Pozdrav
« poslato: Januar 17, 2017, 12:36:06 pre podne »

Van mreže Brat

  • Član
  • **
  • Poruke: 4089
  • Pol: Muškarac
  • MS
  • Dg: M S
  • Grad: Doboj, BiH
Odg: Pozdrav
« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2017, 06:11:50 pre podne »

Pozdrav tebi Andjeli, nadam se da će sve izaći na dobro.  n32

Van mreže Roxi

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 3526
  • Pol: Žena
  • MS
Odg: Pozdrav
« Odgovor #2 poslato: Januar 17, 2017, 01:41:08 posle podne »
Pozdrav Andjeli!
Zelim vam sve najbolje!   :n20:

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.