Autor Tema: Spazam  (Pročitano 158421 puta)

Van mreže nambr1

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Spazam
« Odgovor #90 poslato: Februar 15, 2016, 02:47:42 pre podne »
zadnjih 10-ak dana ni sirdalud ne reaguje  :n22:

Ja (kvadriplegicar) pijem Sirdalud preko 3 godine na savet drugara koji je sada neurolog. Trazio sam mu nesto za ublazivanje spazma a da nije lek koji zakuca coveka, ili stvara zavisnost i preporucio mi je Sirdalud od 2mg ujutru i uvece.

Sada moji utisci o leku i kako ga uzimam. Sirdalud ne deluje momentalno ali je rezultat vidljiv nakon 10-ak sati, spazam je smanjen. Najbolji rezultat je oko treceg dana kada spazma skoro da nema, ima ga ali mu je intenzitet kratak. Posle petog dana dejstvo pocinje da se smanjuje a posle desetog kao da ga nisam ni uzeo. Postoji varijanta da se poveca unos leka ali to sam zeleo da izbegnem, pa ga pijem na foru.
7-10 dana pijem po tabletu (2mg) ujutru i uvece, napravim 2 dana pauzu i ponavljam cikluse. U toku ta dva dana spazam ubija (moze se preziveti), ali treceg kad ponovo pocnem ciklus, dejstvo leka je 100% i nema potrebe za povecavanjem unosa leka. Tu ima i psiholoskog efekta jer me tih par dana podsete koliko je lek koristan :D.

Hendi-društvo

Odg: Spazam
« Odgovor #90 poslato: Februar 15, 2016, 02:47:42 pre podne »

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.