Autor Tema: djumbir  (Pročitano 2883 puta)

Van mreže mvera

  • Član
  • **
  • Poruke: 4203
  • Pol: Žena
  • Dg: G11.2
  • Grad: Kosjerić
djumbir
« poslato: Decembar 26, 2015, 09:55:51 posle podne »
Preporučeno mi je uzimanje djumbira sa medom po kašičicu na gladan stomak...Probala sam, ali je to meni suviše ljuto, a ljuto ne odgovara ni hemoroidima... Kakvo je vaše iskustvo???

Hendi-društvo

djumbir
« poslato: Decembar 26, 2015, 09:55:51 posle podne »

Van mreže Sneki 73

  • Član
  • **
  • Poruke: 573
  • Pol: Žena
Odg: djumbir
« Odgovor #1 poslato: Decembar 26, 2015, 11:59:06 posle podne »
Ja to već duže vremena koristim,  i na prazan stomak i u ceđeni limun,  pomorandžu, grejp,  i meni prija. Stvarno ne znam da li bi moglo da smeta kad su hemoroidi u pitanju.

Van mreže Машинка

  • Član
  • **
  • Poruke: 3437
  • Pol: Žena
  • Dg: МС
Odg: djumbir
« Odgovor #2 poslato: Decembar 27, 2015, 08:42:24 pre podne »
Вера, мени не смета. Ђумбир ми није као љута паприка. Користим свеж, изрендан, у комбинацији са ренданом јабуком, шаргарепом... било којим воћем. Највише волим сок са том комбинацијом. Тако да углавном пустим кроз соковник све то, сок попијем, пулпу поједем (чистим све пред собом :)hah) У комбинацији са медом га не користим.

Van mreže Daša

  • Član
  • **
  • Poruke: 27841
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: NS
Odg: djumbir
« Odgovor #3 poslato: Decembar 27, 2015, 09:03:01 pre podne »
Pisalo se na forumu,samo treba potražiti gdje...
Mnogu smo uzimli, :m3: to je jedno vreme bio "hit"  ;)
 

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133565
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: djumbir
« Odgovor #4 poslato: Decembar 27, 2015, 10:17:43 pre podne »
Ja sam koristila i nije mi smetalo  :) 

Van mreže ninini

  • Član
  • **
  • Poruke: 34
  • Pol: Žena
  • ninininanana na na
Odg: djumbir
« Odgovor #5 poslato: Septembar 21, 2017, 01:02:53 posle podne »
Ja volim da skuvam djumbir i da ga pijem kao caj, ne smeta mi ukus i kada je topao djubmir je manje ljut.

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.