Autor Tema: G11.2 Cerebelarna ataksija sa kasnim početkom - Ataxia  (Pročitano 25008 puta)

Van mreže mvera

  • Član
  • **
  • Poruke: 4217
  • Pol: Žena
  • Dg: G11.2
  • Grad: Kosjerić
Odg: G11.2 Cerebelarna ataksija sa kasnim početkom - Ataxia
« Odgovor #60 poslato: Decembar 03, 2023, 06:55:30 posle podne »
Znam, nije septembar, ali da napišem dok još mogu.
Od mene malo saveta.
Ako dobijete ovu bolest onda vam savetujem:
1- ne možete biti sami,
2-gimnastika je jedina pomoć,
3-pripremite svoje stvari na neko dostupno mesto, jer će jako brzo neko drugi morati da rukopvodi sa tim.

Hendi-društvo

Odg: G11.2 Cerebelarna ataksija sa kasnim početkom - Ataxia
« Odgovor #60 poslato: Decembar 03, 2023, 06:55:30 posle podne »

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133590
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: G11.2 Cerebelarna ataksija sa kasnim početkom - Ataxia
« Odgovor #61 poslato: Decembar 04, 2023, 09:34:32 pre podne »
Trenutno je meni tako.  :m2:

Van mreže mvera

  • Član
  • **
  • Poruke: 4217
  • Pol: Žena
  • Dg: G11.2
  • Grad: Kosjerić
Odg: G11.2 Cerebelarna ataksija sa kasnim početkom - Ataxia
« Odgovor #62 poslato: Decembar 06, 2023, 06:31:08 posle podne »
Ne važi Ena, ako si ti malodušna šta nama preostaje? A baš sam htela da te zamolim kad koristiš skuter napravi jedan krug za nas koji to ne možemo. Ja ću ti sigurno biti zahvalna.
Posle nešto više od 10 godina ne mogu sama da primaknem tanjir i sretna sam što još uvek moogu sama da koristim toalet a koristimn i hodalicu.

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.