Autor Tema: Moc podsvesti  (Pročitano 28053 puta)

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #15 poslato: Mart 22, 2013, 12:35:29 posle podne »
verujem da je podsvest vrlo bitan segment naseg zivota..trudim se ja i sad da vidim sebe kako super hodam trcim,ali ranije je bilo nekako lakse..kako godine prolaze sve je teze,kao da svest preuzima primat  :m2:

 :n20: Tako sam ja bila ubedjena da ce me moja podsvest izleciti, pa ni prvu pulsnu nisam htela da primim  thanks  Ali nekako je malo po malo odustajala od mene. Cak sam i muza terala da prica mojoj podsvesti dok spavam  :n14: JAdan covek

Hendi-društvo

Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #15 poslato: Mart 22, 2013, 12:35:29 posle podne »

Van mreže Nensy035

  • Član
  • **
  • Poruke: 3638
  • Pol: Žena
  • Zivot je cudesno lep.
  • Dg: MS
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #16 poslato: Mart 22, 2013, 08:40:19 posle podne »
Ne kazem  ja  da ne treba primati terapiju,kada mora mora!Ali treba pomoci organizmu i psihi da se izbori sa svim tim  :n23: Ja sam te SKLEROZICE lepo pitala kako da otvorim novu temu i kliknula sam na dugme koje si mi rekao ali se pojavilo u anketi!Podrzi me malo pobogu,ipak sam nova na forumu  :n13:

Van mreže Nensy035

  • Član
  • **
  • Poruke: 3638
  • Pol: Žena
  • Zivot je cudesno lep.
  • Dg: MS
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #17 poslato: Mart 22, 2013, 08:42:38 posle podne »
Barbika samo napred! Ja se takodje ubijam od posla ,primam pulsnu pa na posao,dokle cu tako moci videcemo :)Ena sa foruma sam skapirala da si pravi borac!!! :ok:

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #18 poslato: Mart 22, 2013, 09:54:42 posle podne »
Sve ok Nensy ;)

Van mreže barbika

  • Član
  • **
  • Poruke: 25023
  • Pol: Žena
  • Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #19 poslato: Mart 22, 2013, 10:57:49 posle podne »
Barbika samo napred! Ja se takodje ubijam od posla ,primam pulsnu pa na posao,dokle cu tako moci videcemo

nemoj to vise raditi,
ja sam radila sve ove godine tako i na kraju uvidela da sam gresila  :n14:
cak sam molila sestru u dnevnoj da pusti na najbrze da nekasnim puno  :n24:

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #20 poslato: Mart 23, 2013, 08:14:29 pre podne »
velika greska koju svi pravimo.I ja sam to radila godinama,pa sad  :sad: :m2:

e,Barbi,a moja dr insistira da se pusti na najbrze..po njenom treba da iscuri za pola sata  :m1:..mada moje vene to bojkotuju  :n11:

Van mreže Nensy035

  • Član
  • **
  • Poruke: 3638
  • Pol: Žena
  • Zivot je cudesno lep.
  • Dg: MS
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #21 poslato: Mart 23, 2013, 05:21:56 posle podne »
Meni je dr Stojsavljevic rekao:, Cim osetis da mozes na posao vracaj se!!!'To naravno vazi u mom slucaju  :)Nisam mogla do kupatila sama od nesvestica i vrtoglavica skoro dva meseca.Cim sam mogla da sidjem ispred zgrade ja se vratila na posao.Odem na kontolu kod njega,naravno po hodu se vidi da sam nestabilna.Doktore nemojte da vicete na mene ali ja se vratila na posao...BRAVO.BOLJU STVAR NISI MOGLA DA URADIS!!!!STO SE PRE VRATIS NORMALNOM ZIVOTU PRE CE SE STVARI SREDITI.A ako vidis da mozes pasti ti cucni pa kad ti se razbistri guraj dalje.:)

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #22 poslato: Mart 23, 2013, 05:39:10 posle podne »
Ne razumem vas ni malo. Nije vam dobro - navodno, odete kod lekara, dobijete pulsnu i pravo sa pulsne na posao. U čemu je štos? Jel vam dobro ili ne? Ako vam jeste toliko dobro da možete da radite, zašto primate pulsnu onda? Ako vam nije dobro, zašto radite u toku trajanja terapije, pobogu!!!

Kao da očekujete čarobnu hemiju u venu i da vas to vrati na neko bolje stanje a pri tome se sami uništavate.

Van mreže Nensy035

  • Član
  • **
  • Poruke: 3638
  • Pol: Žena
  • Zivot je cudesno lep.
  • Dg: MS
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #23 poslato: Mart 23, 2013, 05:45:35 posle podne »
Sklerozice zar ti ocekujes da ti ista u vezi ove podmukle bolesti bude jasno?Kad je pogorsanje bilo kog tipa ide pulsna!Ne vode sva odmah u krevet i kucu.Recimo trnjenje od stuka na dole ili cak od vrata na nize.duple slike na jednom oku,zamagljen vid......ma ima ih veliki broj ali mora se tretirati kortiko terapijom jer se zapaljenski proces mora staviti pod kontrolu!

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #24 poslato: Mart 23, 2013, 05:48:03 posle podne »
Ne pričam o bolesti. Pričam o vama koji radite u toku pogoršanja i terapije.

Van mreže Nensy035

  • Član
  • **
  • Poruke: 3638
  • Pol: Žena
  • Zivot je cudesno lep.
  • Dg: MS
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #25 poslato: Mart 23, 2013, 05:52:07 posle podne »
Prosto.Mene rad odrzava...Osecam se bolje tako.Nema tu neke filozofije.Neko voli da se povuce i da se samosazaljeva a neko bira drugi put.Ne mislim naravno kada je pogorsanje ozbiljnije!!!!!!!!!!!!

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #26 poslato: Mart 23, 2013, 05:57:05 posle podne »
Tvoja podela mi se ne dopada. Ispada da postoje oni koji dobiju terapiju i odu da rade i oni koji se samosažaljevaju. Moraš biti opreznija sa rečima.
Što se tiče rada, aktivnosti ... da i uvek da ali ne u toku pogoršanja. Meni je to neshatljivo, mada si pomenula nešto što malo zbunjuje. "kada je pogorsanje ozbiljnije" Jel to znači da idete na terapije i za blaga pogoršanja?

Van mreže Nensy035

  • Član
  • **
  • Poruke: 3638
  • Pol: Žena
  • Zivot je cudesno lep.
  • Dg: MS
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #27 poslato: Mart 23, 2013, 06:04:02 posle podne »
Meni je tako receno.Svako pogorsanje se mora tretirati lekovima,jer se proces u glavi odigrava.Racunam da mi neurolog ne bi dao pulsnu da mi ne treba.Verujem da znas da i tu postoje seme i razlicite jacine pulsne terapije.Recimo ja sada primam 3 dana po 500 i primam u dnevnoj bolnici.Druga pcijentkinja ima 5 dana po 2ooo i ona mora da lezi u bolnici.Slazem se na sam upotrebila prejaku rec i izvinjavam se na tome.

Van mreže maja

  • Član
  • **
  • Poruke: 116
  • Pol: Žena
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #28 poslato: Mart 23, 2013, 06:46:27 posle podne »
The secret       mnogo je dobar film za svaku preporuku

http://www.youtube.com/watch?v=p6pDdHxARkc

nisam nasla sa prevodom....ali ovo je film koji govori koliko je mocna podsvest i vizualizacija zelje....



Van mreže Daša

  • Član
  • **
  • Poruke: 27841
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: NS
Odg: Moc podsvesti
« Odgovor #29 poslato: Mart 23, 2013, 06:55:13 posle podne »
... 5 dana po 2ooo ...
:n24: do sada sam samo znala za 5 dana x 500 mg ili 1000mg metilprednizolona (Lemod Solu)

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.