Autor Tema: Želite li skijati ali zbog različitih razloga ne možete?  (Pročitano 3289 puta)

Van mreže udobnoposvetu

  • Član
  • **
  • Poruke: 14
Želite li skijati ali zbog različitih razloga ne možete?
« poslato: Mart 04, 2013, 05:38:33 posle podne »
Bez obzira na vaše probleme ili fizička ograničenja, možete se spustiti niz bijele padine. Ako ne sami, onda uz pratnju na vođenim sjedećim skijama.

15. i 16. ožujka na Rogli (Slovenija) će biti moguće besplatno testirati skijašku premu francuske tvrtke Tessier i HOC2 Glide te BiUnique, koje će predstaviti Paul Speight iz Spokes’n Motion-a.



Biti će predstavljena sljedeća oprema:

    Tessier DualSki – samostalno skijanje s jednom ili sa dvije skije
    Tessier Scarver – natjecateljska sjedeća skija
    Tessier Kartski – skijanje bez ravnoteže
    Tessier Piloted Dualski – vođeno skijanje za djecu s posebnim potrebama
    Tessier Tandem’Flex – vođeno skijanje za svakoga
    Spokes’n Motion BiUnique & HOC2 Glide

Testiranje je namjenjeno svima koji:

    već skijate, ali bi željeli probati drugu opremu,
    ste u invalidskim kolicima te bi se željeli vratiti na bijele padine,
    možete hodati, ali zbog problema s koljenima, gležnjevima ili kukovima ne možete skijati,
    sami zbog tjelesnog oštećenja ne možete na skijalište (nakon moždanog udara, Parkinsonova bolest, multipla skleroza, mišićna distrofija, celebralna paraliza…)
    imate dijete s posebnim potrebama, a željeli bi s njim na skijanje
    zbog nedostatka ravnoteže ne možete skijati sami
    imate nekoga u obitelji, tko nezna skijati, te biste mu željeli približiti osjećaj spuštanja po bijelim padinama (moguće baka ili djed; ili netko tko nikada nije uspio prevladati strah od samostalnog skijanja…)

Testiranje je besplatno no zahtjeva prijavu. Možete mi pisati putem kontakt obrazca ili me nazovite na +386 40 428 540. Rok prijave je 10. ožujak 2013.

Srdačan pozdrav iz Slovenije,
Peter
http://www.udobnoposvetu.si

Hendi-društvo

Želite li skijati ali zbog različitih razloga ne možete?
« poslato: Mart 04, 2013, 05:38:33 posle podne »

Van mreže Daca

  • Član
  • **
  • Poruke: 18037
  • Pol: Žena
Odg: Želite li skijati ali zbog različitih razloga ne možete?
« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2013, 11:35:47 posle podne »
E ovaj sport bi mi bas legao   :ye1: :)hah

Van mreže dusicacs

  • Član
  • **
  • Poruke: 1996
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: Sremski Karlovci
Odg: Želite li skijati ali zbog različitih razloga ne možete?
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2013, 08:52:22 pre podne »
Želela sam, nije da nisam, a pošto sam ,trapava za medalju, ne znam ništa od lepih veština, ni bicikl nisam bila
kadra da vozim!Kad se bude delila medalja za smotanost u najužoj konkurenciji smo kojot iz Ptice trkačice i  ja.

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133503
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Želite li skijati ali zbog različitih razloga ne možete?
« Odgovor #3 poslato: Mart 05, 2013, 12:20:54 posle podne »
E ovaj sport bi mi bas legao   :ye1: :)hah
A ja bi za par sekundi legla dole, tako da bi ovom sportu ja dobro legla  :n11: :)hah

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.