Dg > Ishrana i dijete

Ishrana po Ann Sawyer

(1/4) > >>

kraljica:
Evo mene opet ja samo kad cujem nesto novo ja trk na forum da vidim zna li neko nesto o ovom Dobila sam iz SAD sta bi mi koji smo oboljeli od MS trebali jesti a sta ne a to je ovo po AN SAWYER ishrani sve nesto zakukuljeno skoro da nesmijemo nista brasno nijedno samo rizu odabrano povrce voce svo ma sve nesto bez veze ma sve bi mogla podnijeti al kako bez brasna

miloskg:
Mogla bi da okacis linkove ili konkretno sta ova dijeta sadrzi!

kraljica:
Ja i nisam gas skroz razumjela zato sam i pitala zna li neko jos za ovo uglavnom nista sto sadrzi gluten mahunarke nikako mlijeko nikako elem ostala riba i to ne sva samo bijela voce ma grozno nema brasna uopste

miloskg:
Pa to je ok :D Sta znam ja sam se navikao na gluter free ishranu, ne pijem mleko, ne jedem meso osim ribu, ne jedem jaja! Mahunarke jedem grasak boranija... Uglavnom mi se ishrana svodi na voce i povrce, slatkise sam izbacio. Sad sam se za sv savu u selu nazdrao slatkisa i realno od tog datuma mi krece los perio :( Moram jos vise da se uozbiljim i da bas batalim slatkise!

kraljica:
Sta je sa mlijekom i mlijecnim proizvodima jedes li to i brasno od kokuruza kad bi to bilo dozvoljeno bilo bi super

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.
Idi na punu verziju