Autor Tema: DirectX -problem sa igricama  (Pročitano 2169 puta)

Van mreže Džudi

  • Član
  • **
  • Poruke: 2093
  • Pol: Žena
  • Ex Zbunjena
  • Dg: G80.2
  • Grad: Beograd
DirectX -problem sa igricama
« poslato: Jun 07, 2012, 11:49:28 posle podne »
Mislim da otvaram temu na pravom mestu, ako grešim, premestite je.

Juče sam normalno igrala jednu igricu iz Gamehouse kolekcije. Danas sam pokušala da je otvorim i izašla mi je poruka da skinem DirectX6 ili raniju verziju.

Probala sam da otvorim još jednu, dve igrice i izlazila mi je ista poruka. Skinula sam sa neta ranije verzije ovog programa i poruke su bile iste.

Radila sam i Sistem Restore, i ništa.

Igrice nisu mogle ni da se deinstaliraju.

Šta to može da bude?

Hendi-društvo

DirectX -problem sa igricama
« poslato: Jun 07, 2012, 11:49:28 posle podne »

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: DirectX -problem sa igricama
« Odgovor #1 poslato: Jun 10, 2012, 08:33:13 pre podne »
jako mi lici da si zapatila virus, ne znam
direct x 6 je koliko znam jako niska verzija

Van mreže Džudi

  • Član
  • **
  • Poruke: 2093
  • Pol: Žena
  • Ex Zbunjena
  • Dg: G80.2
  • Grad: Beograd
Odg: DirectX -problem sa igricama
« Odgovor #2 poslato: Jun 12, 2012, 02:57:32 posle podne »
Sada je ok. Radila sam brisanje kolačića i svega ostalog sa CCCleaner-om i radila sam defregmentaciju i sada ok radi sve.

Hvala Nesli :D

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.