Autor Tema: Potreban savet  (Pročitano 25480 puta)

Van mreže pongo

• Član
  • **
Odg: Potreban savet
« Odgovor #60 poslato: Septembar 04, 2012, 11:08:37 pre podne »
Hvala na dobronamernom savetu!Svakako ću vas poslušati.Jedino što me zbunjuje je sledeće:Ako sam ja ušla u sobu i našla svoju drugaricu da stoji na prozoru spremna da skoči šta je trebalo da uradim?

Hendi-društvo

« Odgovor #60 poslato: Septembar 04, 2012, 11:08:37 pre podne »

Van mreže Sklerozica

• Administrator
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
« Odgovor #61 poslato: Septembar 04, 2012, 06:14:43 posle podne »
Jedino što me zbunjuje je sledeće:Ako sam ja ušla u sobu i našla svoju drugaricu da stoji na prozoru spremna da skoči šta je trebalo da uradim?

Zbunjuje?
Pa ovo je alarmantna situacija. Vi se bavite detetom pored suicidne majke.  :n24:
Šta da radite, već sam rekao.

Van mreže pongo

• Član
  • **
« Odgovor #62 poslato: Septembar 04, 2012, 07:31:18 posle podne »
Svaka vama čast!Vi ste jedini koji je sve shvatio.Do sada sam se dvoumila da li sam dobro procenila situaciju,molila pomoć od njenih bližnjih,dobila odgovor da se bavim detetom ako želim da pomognem,a od samog početka sam pričala da je njoj pomoć preko potrebna.Sada sam sto posto sigurna da sam bila u pravu i u tom pravcu idem pod hitno!Još jednom hvala puno ,puno!Neverovatno je da ste opisali situaciju kao da ste sve vreme bili prisutni.Puno pozdrava i sve najbolje!

Van mreže Sklerozica

• Administrator
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
« Odgovor #63 poslato: Septembar 04, 2012, 10:01:09 posle podne »
Vi ste jedini koji je sve shvatio.

Mislim da su Vam još 3 osobe rekle da je majka problem a sada polako dobijam mišljenje da je problem okruženje te žene. Što se mene tiče, ova tema je završena.

Van mreže tirkiznoplavo

• Novi član
  • *
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 25, 2012, 03:44:09 posle podne »
Opet nam je danas bio divan,ali jako topao dan.Isle smo na Adu.Neverovatno je koliko lepih stvari ima za decu.Moji su vec veliki,tako da je za mene ovo novost.Ako se nekome ukaze prilika obavezno je treba posetiti,ako nista drugo ono zbog mira,tisine i prirode.Sama voda deluje smirujuce,kao da niste u ovoj surovoj stvarnosti.Ko je blizu neka pokusa.Mislim da su Kinezi u pravu kada kazu da voda odnosi negativnu energiju,smiruje dusu!Pozdrav svima.
Draga,evo malo sam nesto iscitala od ovog sta si pisala ,jer sada nemam vremena puno da sve ispocetka iscitam ali obecavam da hocu jer me ova tema isuvise interesuje ,jer sam postala hranitelj devojcice sa Daunovim sindromom ,objevila sam ovde jedan tekst ,kao upoznavanje samnom,pa se nadam da ces i ti procitati ,pa cemo razmeniti po koje misljenje i savet,srdacno te pozdravljam

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.