Autor Tema: Enbrel - Hitno - Važno  (Pročitano 2865 puta)

Van mreže arhimed

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 4
Enbrel - Hitno - Važno
« poslato: April 05, 2012, 12:17:39 pre podne »
Imam viška Enbrel injekcija čiji rok upotrebe uskoro ističe. Rado bih ih poklonio nekome ko to može da primi jer ću ih u suprotnom morati baciti. Ne treba ništa da platite ali morate doći lično kod mene kući po njih jer ne znam kako bih mogao da vam pošaljem zbog toga što moraju da se čuvaju u frižideru. Nemojte da se ustežete nego se slobodno javite da se dogovorimo. Bolje da nekome dam besplatno te injekcije nego da ih bacim.
Kao dokaz da su injekcije ispravne raspoložen sam da pred vama dam sebi injekciju

Hendi-društvo

Enbrel - Hitno - Važno
« poslato: April 05, 2012, 12:17:39 pre podne »

Van mreže arhimed

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Enbrel - Hitno - Važno
« Odgovor #1 poslato: April 11, 2012, 12:14:19 pre podne »
Enbrel je udomljen. Nadam se da će pomoći kao što je i meni.
Pozdrav!

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110038
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Enbrel - Hitno - Važno
« Odgovor #2 poslato: April 11, 2012, 12:15:21 pre podne »
 :ok:

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Enbrel - Hitno - Važno
« Odgovor #3 poslato: April 11, 2012, 08:40:59 pre podne »
 :ok: svaka cast

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.