Dg > CCSVI - posle intervencije

ms italija

(1/6) > >>

ms italija:
Pozdrav svima!
Evo i ja da se javim u ovoj temi,prvo bih se izvinio svima sto se ranije nisam javio ovde da podelim svoje utiske o intervenciji i posle nje,ali evo me posle tacno mesec dana od intervencije.
Znaci intervencija mi je uradjena 31/08/2010. u Nisu kao i svi drugi dajem sve komplimente dr.Milicu i celom njegovom timu na sve sto rade tamo!Inace pronadjeno mi je suzenje leve jugularne vene 70% odradjena je balon diletacija,cela intervencija je trajala nesto vise od sat vremena u trenutku diletacije osetio sam jak bol u levoj strani glave ali je trajalo samo taj trenutak ostalo vreme intervencije nisam osetio nista i upravu su ljudi koji kazu da kod zubara vise boli nego na ovoj intervenciji!
U angio sali atmosvera lici na sve samo ne na operacionu salu,kao sto mi je Ena i rekla cuje se muzika doktori i sestre pevuse cak me je doktor tokom intervencije pitao da li mi odgovara muzika ili da pusti nesto drugo  :) !
No da predjem na moje promene posle intervencije.Znaci mesec dana od intervencije osecam se mnogo mnogo bolje vise snage, bistrija glava, bez problema sa besikom,a najzanimljivije je to da sam bio i kod ocnog doktora(mada sam pre intervencije bio 4-5 puta i svi su mi rekli isto tebi dioptrija ne moze pomoci inace na levom oku sam video 30% a na desnom 10%) koji mi je nasao odgovarajucu dioptriju tako da sada na levom oku vidim skoro 100% dok na desnom oku situacija je nepromenjena,ali se osecam kao da mi je skinuta kesa sa glave!
Da ne duzim vise to je to u principu svaki danom mi je sve bolje i bolje,kao sto je rekao jedan nas saborac ja polako zaboravljam na MS!
Svim oslobodjenim bih pozeleo puno zdravlja i srece a onima koji to jos nisu da sto pre budu oslobodjeni i krenu u novi i kvalitetniji zivot!

Ena:
Super! :cheers:
Želim ti uspešan i brz oporavak. :ye1:

ms italija:
Ena al si brza u odgovorima svaka ti cast  :D !

Hvala ti Ena i ja tebi zelim sve najbolje od :a7: !

ps.Kazi mi molim te koliko si tastatura polomila za ovih 40.000 poruka  ;D

Ena:
 :-X nema još 40.000  :)hah
Još mučim ovu jednu. :n14:

E a ja sam uspela da ustanem posle čučanja od 2-3 minuta,kao kad sam bila klinka. :D

ms italija:
Zar to nije predivna vest,super Ena samo napred!  :ye:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.
Idi na punu verziju