Autor Tema: Novi Nektar tretman!  (Pročitano 25631 puta)

Van mreže raša

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Novi Nektar tretman!
« Odgovor #15 poslato: Decembar 30, 2011, 11:59:22 posle podne »
Molim sve ukoliko imaju nekih pozitivnih rezultata sa ovim tretmanom ili imaju neke druge informacije da mi jave , imam bratića kome je dijagnostikovana distrofija (1.5 godinu ima) još nema kliničku sliku ali dijagnostikovana na genetskom istraživanju, dajte ljudi molim vas ukoliko ima neko bilo kakvo iskustvo sa nekim preparatima ili slično da daje pozitivne rezultate neka se javi....

Hendi-društvo

Odg: Novi Nektar tretman!
« Odgovor #15 poslato: Decembar 30, 2011, 11:59:22 posle podne »

Van mreže nikola_b

  • Zabranjen
  • *****
  • Poruke: 586
  • Pol: Muškarac
  • Pevajte u mladosti,život treba živeti!
  • Dg: ALS
  • Grad: Nova Pazova
Odg: Novi Nektar tretman!
« Odgovor #16 poslato: Januar 03, 2012, 03:50:48 posle podne »
Moje iskustvo je pozitivno,nebi detaljno o tome,ali koliko sam ja informisan preparati na bazi meda preporucuju se deci iznad  dve godine!

Van mreže Belic_Aleksandra

  • Član
  • **
  • Poruke: 25
  • Pol: Žena
Odg: Novi Nektar tretman!
« Odgovor #17 poslato: Januar 15, 2012, 05:18:47 posle podne »
Zamolila bih Nikolu, koji boluje od iste bolesti kao i moj otac, da mi se, ukoliko zeli, javi na mail iz profila kako bismo razmenili neka iskustva oko lecenja.
Pitanje za novi nektar tretman:
da li je sastojak royal isto sto i perga?

Van mreže nikola_b

  • Zabranjen
  • *****
  • Poruke: 586
  • Pol: Muškarac
  • Pevajte u mladosti,život treba živeti!
  • Dg: ALS
  • Grad: Nova Pazova
Odg: Novi Nektar tretman!
« Odgovor #18 poslato: Januar 15, 2012, 07:52:49 posle podne »
Nije isto royal je maticna mlec a perga  je koliko znam pcelinji otrov koji luci prilikom uboda.
Imamo mi pcelara koji ce to bolje objasniti   :ok:

Van mreže dmdfsh

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Novi Nektar tretman!
« Odgovor #19 poslato: Maj 06, 2013, 12:20:13 pre podne »
Nadam se da mi moderatori nece zameriti zbog ponavljanja, ali mislim da je potrebno da iznesem cinjenice.

Imam 33 godine i pre nekih 5 godina mi se pojavila slabost u misicima ruku, prvo u desnoj a zatim i u levoj. Do tada sam funkcionisao bez problema, sluzio vojsku, vezbao.... Problem je sto godinama simptomi sve vise napreduju  i predstavlja mi sve veci problem, sto ne mogu da funcionisem normalno kao pre. Pokusavao sam sa terapijama po banjama Niska, Novopazarska.... ali stekao sam utisak da doktori malo poznaju probleme sa miopatijom FSH i nisu sigurni sta da ukljuce kao terapiju. Da li je moguce da se niko u Srbiji nije bavio tom tematikom....

U ovom delu foruma sam naleteo na ljude sa slicnim problemom, pa bih vas zamolio za bilo kakvu informaciju.

Unapred zahvalan i saljem vam veliki pozdrav

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.