Autor Tema: Kolitis/Proctitis  (Pročitano 10878 puta)

Van mreže djurkan

  • Član
  • **
  • Poruke: 335
Odg: Kolitis/Proctitis
« Odgovor #15 poslato: Novembar 20, 2011, 01:49:35 pre podne »
Koji adrenalin, pobogu Skler 8)...Samo nam je pulsna ostala?

Hendi-društvo

Odg: Kolitis/Proctitis
« Odgovor #15 poslato: Novembar 20, 2011, 01:49:35 pre podne »

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Kolitis/Proctitis
« Odgovor #16 poslato: Novembar 20, 2011, 01:51:58 pre podne »
Ostalo je i nešto što može da ti digne adrenalin. Nađi šta. ;)

Van mreže djurkan

  • Član
  • **
  • Poruke: 335
Odg: Kolitis/Proctitis
« Odgovor #17 poslato: Novembar 20, 2011, 02:10:28 pre podne »
 ;).......eh...............

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Kolitis/Proctitis
« Odgovor #18 poslato: Novembar 20, 2011, 08:56:41 pre podne »
 :m3: jel .....  :m3:  .. kazite i nama da i mi  ;)   :)hah

Van mreže miloskg

  • Član
  • **
  • Poruke: 382
Odg: Kolitis/Proctitis
« Odgovor #19 poslato: Novembar 20, 2011, 09:43:46 pre podne »
Al ste se raspricali, odoste od teme :D Nego ja da ti dam jedan savet za creva, a to je laneno seme :D
Meni dosta pomaze, 2 supene kasike u aparat za mlevenje kafe ( ja imam to na blendru ) i to pomesas sa dzemom, dodas obavezno malo suncokretovog semena, moze i susam, i napravis slatkis boli glava :D

Oblazu se creva, kaka bude sluzava i ujutru kad ides u wc samo izleti :D

Svidja mi se sto ste svi ovde prihvatili bolest kao novi nacin zivota, i da cemo na kraju svi da izadjemo kao pobednici :D Takav sam i ja :D

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133499
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Kolitis/Proctitis
« Odgovor #20 poslato: Novembar 20, 2011, 10:17:30 pre podne »
Što se tiče Ulceroznog Kolitisa,upoznata sam sa tim.Nemam ja ali ima neko meni blizak.Posebna ishrana,bez mleka,šećera,masti,ljutog i kiselog.U početku je teško ali kad se sve smiri i navikne na ishranu sve je ok.Naravno lekovi koje da gastroenterolog obavezno piti.Djurkane i dalje samo pozitivno  :ok:

Van mreže Dzo

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Kolitis/Proctitis
« Odgovor #21 poslato: Februar 11, 2019, 02:00:00 posle podne »
Hteo bih da pitam da li sa Ulceroznim kolitisom imam neka invalidna prava? Gde se podnose zahtevi za to, da li treba da pitam izabranog lekara iz mog Doma zdravlja za to? U sustini sve me zanima. Ova bolest nije navedena u Pravilniku za utvrdjenje stepena invaliditeta, pa nisam siguran ni da li imam neka prava. Hvala unapred.

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.