Autor Tema: SheAna  (Pročitano 9838 puta)

Van mreže naca

  • Global Moderator
  • *****
  • Poruke: 113519
  • Pol: Žena
  • kad porastem,samo će mi se kasti...
  • Dg: MS
  • Grad: NBgd
Odg: SheAna
« Odgovor #15 poslato: Avgust 03, 2011, 11:09:45 posle podne »

Hendi-društvo

Odg: SheAna
« Odgovor #15 poslato: Avgust 03, 2011, 11:09:45 posle podne »

Van mreže goran

  • Član
  • **
  • Poruke: 16
Odg: SheAna
« Odgovor #16 poslato: Avgust 04, 2011, 09:52:47 pre podne »
Za sada nema napretka.

Van mreže BUKI72

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 6
  • Pol: Muškarac
  • HI
Odg: SheAna
« Odgovor #17 poslato: Avgust 05, 2011, 10:27:36 pre podne »
Halo SheAna ja Goran osecam se dobro mislim da ide na bolje samo treba vremena ali polako kako je kod tebe kako se ti osecas . ja sam primetio da lakse pokrecem levu nogu i mogu da stoim ne dugo ali mogu ,i pokusaam da sto manje koristim kolica i jos sam primetio da mi je osecaj u levoj rucu normalniji  i nemoram nocu da ustaje zbog Wc-a jenom ponekad ni jednom to je super jer sam ustajao i po 4-5 puta.Nadam se da ce biti bar za 10%bolje nego sto je bilo videcemo. Upozno sam pre par meseci jednu Austrijanku koja je to radila u Poljskoj isto je kao i ja sedela u kolica i mogla par koraka da napravi sa stakom a sada ide samo sa 1 stakom.Nadam se da ce tako biti i kod mene sto je i moj cilj jedna staka . PS; a da da nezaboravim nepusim vise :n6:

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.