Autor Tema: tatijana  (Pročitano 16342 puta)

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133558
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: tatijana
« Odgovor #15 poslato: Jul 01, 2011, 10:25:02 pre podne »
Biće bolje Tajči i vreme je dosadno,a u oporavku ima i uspona i padova. ;)
Meni se recimo ravnoteža uopšte nije popravila od intervencije nikako i ni na jedan dan,pa ni ne očekujem da će se popraviti.Sad posle Dinića možda,ali kad prođe neko vreme.Za sve treba vremena,zato ne brini biće bolje. :ok:

Hendi-društvo

Odg: tatijana
« Odgovor #15 poslato: Jul 01, 2011, 10:25:02 pre podne »

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: tatijana
« Odgovor #16 poslato: Jul 01, 2011, 10:41:52 pre podne »
Nadam se ,Ena ..Ma ,desavalo mi se ovo (da mi oslabi noga i pocnem da je vucem ) i ranije..I ja mislim da je zbog vremena  :m3: ..Citala sam da su jos neki imali neke simptome nalik pogorsanju nakon intervencije,ali se to vremenom sredi..Ma,sve je individualno,naravno ..Nekom bude bolje odmah nakon intervencije  :n14: ..Bice bolje  ;) :n20:

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: tatijana
« Odgovor #17 poslato: Avgust 23, 2011, 08:05:14 posle podne »
Evo,danas je 2 meseca nakon itervencije..Moram reci da sam ocekivala vise,ali..stanje sa besikom tj urgencijom mi se nije popravilo,na zalost..
Ni ravnoteza nista narocito..mozda samo nemam tako izrazen spazam u nogama..
Nadam se da ce biti nesto bolje tokom vremena..mozda sam i nestrpljiva..Mada kolko sam se raspitivala,oni kod kojih je doslo do poboljsanja su ga osetili odmah..
Svaki organizam je prica za sebe ,pa..Jos uvek se nadam boljem i ne gubim nadu..

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133558
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: tatijana
« Odgovor #18 poslato: Avgust 23, 2011, 10:03:30 posle podne »
Tajči vidiš ovo vreme kako nas davi,biće bolje.Ne gubi nadu.  n32

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: tatijana
« Odgovor #19 poslato: April 24, 2012, 02:53:57 posle podne »
evo i ovde da se javim..nisam dugo.
danas sam zavrsila na pulsnoj,imam bas jako pogorsanje ,cak mislim da je najgore do sada..jaka spazmicnost nogu,i slabost..sama ne mogu par koraka,odmah padam..ne znam da li je neka restenoza ili sta,ali je sve pocelo posle prelezanog gripa i temperature..nadala sam se da ce se povuci samo ,ali na zalost ne..sto se tice intervencije ,na kontroli kojoj sam bila nakon5 meseci nije nadjena restenoza,a i tada mi se stanje nije popravilo,tako da mogu reci,da kod mene ova intervencija bas i nije dala neke rezultate i ne znam sta da mislim o tome vise  :m3: :n24: :m2:

Van mreže Benćo

  • Član
  • **
  • Poruke: 8108
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: tatijana
« Odgovor #20 poslato: April 24, 2012, 07:35:42 posle podne »
Mislim da je do sada već svima sve jasno. :( Što se mene tiče, dok je CCSVI kod nas na ovom stepenu, ne pada mi na pamet više. :n22: Ako se dođe do još novih saznanja i to primeni u praksi - možda. :D Najgore je što smo pioniri u ovome i što niko o nama više ne vodi računa. Svojim neurolozima, ne smemo ovo ni da pomenemo. :n4: Čast izuzecima. :n23:

Van mreže barbika

  • Član
  • **
  • Poruke: 25023
  • Pol: Žena
  • Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: tatijana
« Odgovor #21 poslato: April 24, 2012, 11:07:02 posle podne »
Tajci duso,bas mi je zao   :n29: :n20:
nadam se da ces posle pulsne biti bolje,od srce ti to zelim  :ye1: :n13:

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: tatijana
« Odgovor #22 poslato: April 25, 2012, 11:20:22 pre podne »
hvala ,barbi  :n20: i ja se nadam..bencio,u pravu si ..e,moja dr je izuzetak,zna za intervenciju ,nema nista protiv ,cak mi je i predlozila i zao joj je sto je sad ovako,ali.. bice bolje ,nadam se ..
ja ,planiram da odem na vaskularnu i trazim da uz vena nogu,mozda su jug ok,al ko zna sta je sa venama donjih ekstremiteta..meni su na kontroli gledali samo jugularne vene  :m3:

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133558
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: tatijana
« Odgovor #23 poslato: April 25, 2012, 04:20:21 posle podne »
Tajči,meni je ova pulsna pomogla i sada hodam mnogo bolje.Tako ćeš i ti.Ne gubi nadu,bićeš bolje  :n20:

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: tatijana
« Odgovor #24 poslato: April 25, 2012, 09:27:16 posle podne »
hvala ,mila  :n13:..koliko si bese ti primila pulsnih i od koliko gr,pa ti je bilo bolje?

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133558
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: tatijana
« Odgovor #25 poslato: April 25, 2012, 09:47:34 posle podne »
Uvek 5 dana po 1gram.Inače letos mi i nije nešto pomogla,a trebalo je po rečima profesora više od 5 dana.Sad u martu sam isto primila 5 dana i posle nekih dvadesetak dana  sam mogla sama da hodam.Još uvek je prisutna nestabilnost,ali ne u tolikoj meri kao pre pulsne.Inače je prof.rekao da primim još dva dana,ali nisam mogla jer sam imala bolove u grudima,gušenje i aritmiju.Posle sam pila pronizon i sada sam da kažem ok.

Van mreže barbika

  • Član
  • **
  • Poruke: 25023
  • Pol: Žena
  • Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: tatijana
« Odgovor #26 poslato: April 25, 2012, 11:31:29 posle podne »
 :ye1:

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: tatijana
« Odgovor #27 poslato: April 26, 2012, 07:01:30 pre podne »
trazicu i ja jos 2 ,jer mi je dala samo 3 ,pa da vidimo kako bude,ali meni je posle prve bilo uzasno..pre nje sam se mnogo lakse popela uz stepenice ,al kad sam krenula juce da primim drugu ,morao muz da me nosi skoro,nije bilo sanse da podizem noge  :sad:..jutros mi se cini da su mi bar stopala malo pokretljivija,ali i dalje nemam snage i to cini mi se da me najvise zeza zadnja loza butina  :m3:,al vazno da bar nesto krene na bolje..a,neuravnotezena sam totalno  :n11: posle koliko primljenih si osetila boljitak,odmah ili ?
svaka cast ence,samo tako nastavi  :n20: :n14: i hvala jos jednom  :n13:

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133558
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: tatijana
« Odgovor #28 poslato: April 26, 2012, 09:19:21 pre podne »
Govorili su mi "pulsna ima produženo dejstvo",ja to naravno nisam slušala ja bih odmah isada da bude bolje  :n14:
Ali to produženo dejstvo je bilo kod mene.Posle pulsne i pronozona je prošlo nekih 20-tak dana kad sam počela sama da hodam.Pazi,nestabinost je kod mene još uvek prisutna,ali ne u tolikoj meri.I naravno umor,juče posle dugog stajanja i malo dužeg hodanja krenem bajsom u radnju,ali nisam mogla dići nogu na pedalu.Danas ću to moći.
Polako Tajči i sve će se srediti,i ne forsiraj se ko ja ;)

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: tatijana
« Odgovor #29 poslato: April 26, 2012, 10:01:00 pre podne »
ma i ja sam po prirodi bas nestrpljiva..jutros kao osetila da su mi stopala laksa i odmah kao malo da ih razmrdam i evo sad opet isto -jedva se vucem ,uz obavezno pridrzavanje..   :m2:al,moram malo i da vezbam ,kako cu se inace popeti uopste do 1.sprata.. :m3: :n14:mozda ipak kad se prima pulsna  mora da se miruje(bar kad si u ovakvom stanju)ee,u dobra stara vremena ,je primim i pravo na posao i to zureci  :n24:..al,sta je tu je-idemo dalje ,ne damo se  ;)

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.