Dg > CCSVI - posle intervencije

Anaid

(1/24) > >>

Anaid:
Ne znam gdje bih napisao mali izvjestaj kako sam prosao u Nisu,pa cu ovdje :)
U subotu 26.02. sam radio intervenciju u Nisu..Ustanovljena je jukstavalvularna stenoza(lijevo)..uradjena PTA balon kateterom(stenoza oko 50%).Desna VJI bez signifikativnih stenoza,vena Azygos uredan flebografski nalaz....Sve u svemu,kako sam prije intervencije bio pokretan i sa malim znakovima bolesti(dupla slika i blago trnjenje saka) nisam primjetio neke promjene,ali ja sam sasvim zadovoljan svojim trenutnim stanjem i nadam se da ce ostati ovako :) Toliko od mene...

Ena:
Anaide biće vremenom bolje videćeš.Samo hrabro napred. :ok:

Maka:
Dobro si, ali želim ti još bolje stanje :ok:

tatijana:
Anaide,odlicno i samo napred  :ye1:

ms italija:
Odlicno Anaide,sad se usresredi i kreni u svoj novi bolji zivot!

Ziveo druze!  :ye1:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.
Idi na punu verziju