Autor Tema: Moj neurolog  (Pročitano 114204 puta)

Van mreže Maki

  • Član
  • **
  • Poruke: 16539
  • Pol: Žena
  • nova ja
  • Dg: MS
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #15 poslato: Septembar 08, 2011, 03:48:47 posle podne »
sad imam dobrog neurologa,moja prva dr koja mi je radila punkciju likvora je potpuno bila zaboravila na rezultate pa sam zato i čekala godinama da mi postavi dg,odlazak  bgd,kod načelnice jako rijetko od gužve sam jedva i stizala do nje,i po povratku u pg odlučila sam da promijenim neurolga i zadovoljna sam.

Hendi-društvo

Odg: Moj neurolog
« Odgovor #15 poslato: Septembar 08, 2011, 03:48:47 posle podne »

Van mreže Rina

  • Član
  • **
  • Poruke: 2351
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #16 poslato: Septembar 13, 2011, 12:42:53 pre podne »
posta sam sa ovom dijagnozom Ms-a nova(tek mesec dana),zanima me da li neko od vas ima iskustva sa Zoricom Knezevic.ja sam iz Kragujevca i ona mi je uspostavila tu dg. a sad 19-og idem kod nje na prvu kontrolu... :sad:

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #17 poslato: Septembar 20, 2011, 09:18:37 posle podne »
Nisam bas prezadovoljna svojim neurologom, jednostavno meni izgleda kao da ga vecina novih desavanja i ispitivanja u svetu medicine zaobilaze, a dr je mlad nije pred penzijom.Prosle godine nakon pulsne terapije rekao mi je samo da sam od sad na polivitaminskoj terapiji i to je to, sama sam morala sebi da biram i odredjujem dozu vitamina  :o E sad on je meni sam preporucio boljeg lekara ako zelim, takodje mi je predlozio i zahvat u Nisu.... Neznam nisam pametna, menjati ili ne?

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #18 poslato: Septembar 20, 2011, 09:41:13 posle podne »
Vala, ako je sam preporučio da potražiš drugog lekara ... to nešto govori.

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #19 poslato: Septembar 20, 2011, 09:44:45 posle podne »
Cudo jedno, tri meseca mi vec to odzvanja u glavi, za nedelju dana imam kontrolu kod njega, verujem da cu zakazati sledecu kod drugog. Nisam zelela da menjam, kontam lekar te upozna, zna o tebi nesto zasta je drugom opet potrebno vreme....ali izgleda da je to ovde kod nas kao na divljem zapadu  :D

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #20 poslato: Septembar 20, 2011, 10:24:33 posle podne »
Ja i ne znam koliko je u ovoj nasoj bolesti bas bitan lekar..msm sve ti se na kraju svede na isto tj koknu ti kortice i  :m1:

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #21 poslato: Septembar 21, 2011, 07:05:57 pre podne »
Ocigledno je da smo prepusteni sami sebi na neki nacin  :n21:

Van mreže barbika

  • Član
  • **
  • Poruke: 25023
  • Pol: Žena
  • Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #22 poslato: Septembar 21, 2011, 11:30:42 posle podne »
ma sve vam je jasno ako vam kazem da sam u teskom relapsu,
a ona mi zakaze pregled za 30 novembar  :n22: ](*,)

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #23 poslato: Septembar 22, 2011, 07:10:47 pre podne »
Ludaci! Bila sam prisutna jednom prilikom kads taj moj lekar nije hteo uopste da primi pacijenta, takodje u teskom relapsu, zato sto je njegov lekar na bolovanju, a on pobogu nema vremena da leci i svoje i tudje pacijente  :o

Van mreže slava

  • Član
  • **
  • Poruke: 240
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #24 poslato: Septembar 22, 2011, 07:53:59 pre podne »
Dobro jutro svima!

Ja ne mogu reci da sam apsolutno zadovoljna ponasanjem svog neurologa, ali nije losa. Cesto i ja kada dodje do pogorsanja moram da cekam da ona bude u odredjenoj smeni na odeljenju ili u ambulanti pa da me primi. Na pocetku bolesti me je uvek primala bas u trenutku kada je potrebno ali vise ne. Verovatno je to sudbina svih nas obolelih.

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 22, 2011, 05:50:37 posle podne »
Dobila sam preporuku za dr Nebojsu Stojisavljevica, Klinika za neurologiju u Beogradu  Ima li iko neka iskustva da podeli samnom, nije mi to bas mali put....

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 22, 2011, 06:08:33 posle podne »
Jellena,meni je on dao definitivno dijagnozu..nakon 2 god lutanja i cimanja po lekarima..I predlog za komisiju za interferon (naravno pre par godina,i niko me nikad nije pozvao,mislim da nas iz unutrasnjosti retko zovu  :n14:)
Ok je lik,malo cudan,ali kazu da je dobar strucnjak i dijagnosticar..

Van mreže Jellena

  • Član
  • **
  • Poruke: 4515
  • Pol: Žena
  • Nema granica za one koji ih ne vide...
  • Dg: MS
  • Grad: Sokobanja
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 22, 2011, 06:41:22 posle podne »
Hvala Tajci  :n13:

Van mreže barbika

  • Član
  • **
  • Poruke: 25023
  • Pol: Žena
  • Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 22, 2011, 07:34:19 posle podne »
super je dr.  :ye1:
ali je malo prebukiran pa nema bas vremena da se posveti pacijentima :n14:

Van mreže Vila

  • Član
  • **
  • Poruke: 897
  • Pol: Žena
  • Ako hoces da pobedis,ne smes da izgubis :DDD
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 22, 2011, 10:30:40 posle podne »
Kada su mi se pojavili prvi simptomi MS,zapocela sam ispitivanja kod drIrene Dujmovic koja nije bila sigurna u dijagnozu i zakazuje mi kontrolu za pola godine jer su se svi simptomi skoro povukli a likvor nije pokazivao MS.Posle kraceg vremena sve je krenulo katastrofalnom brzinom da se pogorsava.Odlazim u klinicki ali je moja dr bila na odmoru pa se javim dr Nesi koji naravno nije hteo da me primi pod izgovorom ne moze da uzme tudjeg pacijenta i da se javim nacelniku.Javljam se nekulturnom gospodinu nacelniku koji isto nije hteo da me primi i drskim tonom me je uputio u mesto stanovanja da se javim .Zato posle privatnog dr Levica i zavrsavam na VMA.Moj ti je savet da kod Nese ides samo ako imas zakazano da ne bi prosla kao ja .Verovatno se ceka dugo...

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.