Autor Tema: Moj neurolog  (Pročitano 114194 puta)

Van mreže analjilja

  • Član
  • **
  • Poruke: 55
  • Pol: Žena
Moj neurolog
« poslato: Novembar 12, 2010, 03:37:36 posle podne »
Imala sam super odnos sa neuroogom oko 15 god. Zadnjih godinu dana, katastrofa! Nece da me primi u bolnicu, nece na telefon da se javi! Ne znam, sta da radim?  :m2: : :m3:

Hendi-društvo

Moj neurolog
« poslato: Novembar 12, 2010, 03:37:36 posle podne »

Van mreže Asja

  • Multiple Serendipity
  • Član
  • **
  • Poruke: 2913
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #1 poslato: Novembar 12, 2010, 09:50:52 posle podne »
dosta je i bilo :)
nadji drugog/drugu

Van mreže barbika

  • Član
  • **
  • Poruke: 25023
  • Pol: Žena
  • Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #2 poslato: Novembar 12, 2010, 10:15:21 posle podne »
Ako ti je  za utehu nisi jedina.I ja sam sa svojim neurologom imala savrsen odnos  :n20: (dok je bilo mita).Sada me jedva udostoji da me primi na pregled  :n4: (hitno) posle 5h sati cekanja u bolnici.Svaki dalji komentar je suvisan,navikla da donosim stalno neke kese pa kad sam se pojavila bez te kese ona me je otkacila.Poslednji put kada sam bila receno mi je da je uradjeno sve sto je mogla i to sto meni i dalje nije dobro,kako mi je rekla,pa to je MS i sad je to vec progresivna faza i tu se vise nista ne moze uraditi.Na moje pitanje da li da pokusam u Nisu   :n16: ona mi je rekla da je to glupost i da ce me ukljuciti u neku novu studiju za novi lek :n22: .Ja sam zavrsila sa neurologom,kraj,vise ne idem kod lekara. :m2:

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110029
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #3 poslato: Novembar 13, 2010, 01:55:51 posle podne »
dosta je i bilo :)
nadji drugog/drugu

Teško to ide. Po svom pisanju ovde, ne postoji ni jedan sa kojim su svi zadovoljni.

Van mreže ZlaZhenaBG

  • Član
  • **
  • Poruke: 1008
  • Pol: Žena
  • MS
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #4 poslato: Novembar 13, 2010, 09:37:38 posle podne »
Ja sam zadovoljna sa Dr. Apostolski koja radi na neurologiji VMA i nadam se da ce tako i ostati. Zena ima maksimalno razumevanje i strpljenje za mene sto ni malo nije lako  ::)

Van mreže Peca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 1421
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Leskovac
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #5 poslato: Novembar 14, 2010, 06:07:32 posle podne »
   Za sve ovo vreme lecila su me (lece) 3 neurologa, jedan neuropsihijatar/deciji neurolog i jedan neurofizijatar. Sa svima sam zadovoljan, ljudi rade sta je u njihovoj mogucnosti. Ja ih slusam :) (kol'ko je to moguce) i za sada je ok.
Neurolozi koji me sada lece nisu imali nista protiv da uradim CCSVI intervenciju, sto samo govori (bar ja tako mislim) o njihovoj ljudskoj velicini. (Ne verujem da su hteli da me otkace :)).

Van mreže analjilja

  • Član
  • **
  • Poruke: 55
  • Pol: Žena
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #6 poslato: Novembar 15, 2010, 10:38:44 pre podne »
Ja sam zadovoljna sa Dr. Apostolski koja radi na neurologiji VMA i nadam se da ce tako i ostati. Zena ima maksimalno razumevanje i strpljenje za mene sto ni malo nije lako  ::)

Je l' je to suprruga prof. S. Apostolskog?

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #7 poslato: Novembar 15, 2010, 02:18:39 posle podne »
moja dr je super zena,mada ima previse posla ,pa je malo izgubljena..Ne znam bas koliko je strucna,jer nema dug radni staz,mlada je ,ali prihvata sve moje sugestije,izlazi u susret..zaista se trudi..cak mi je i intervenciju u Nisu predlozila ,kad ja jos nisam ni cula za to..ali sam mislila da je nesto rizicno,pa nisam prihvatila  :n22:  ](*,)..no,bolje ikad nego nikad ..ali ,bez obzira na to sto je ok,bolje je da se sto redje vidjamo ;) :n11:

Van mreže elis

  • Član
  • **
  • Poruke: 20
  • Pol: Žena
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #8 poslato: Novembar 26, 2010, 04:39:56 posle podne »
Je l' je to suprruga prof. S. Apostolskog?

Jeste.

Van mreže Jaca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 176
  • Pol: Žena
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #9 poslato: Novembar 26, 2010, 06:26:28 posle podne »
Zadovoljna sam dr.Vojinovicem koji radi na neurologiji u Nisu i koji me trenutno leci.
Pre toga me lecio neuropsihijatar,samo reci pohvale... :D

Van mreže ZlaZhenaBG

  • Član
  • **
  • Poruke: 1008
  • Pol: Žena
  • MS
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #10 poslato: Novembar 30, 2010, 11:05:07 pre podne »
Je l' je to suprruga prof. S. Apostolskog?

Jeste i predivna je zena..ne znam da li je bolji lekar ili covek..imam njen broj mobilnog, uvek je dostupna i uvek mi kaze sta da radim kad nisam ok.

Van mreže leptirica

  • Član
  • **
  • Poruke: 23
  • Postavi sebi nemogući cilj!
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #11 poslato: Mart 02, 2011, 12:02:10 pre podne »
Sve pohvale za Dr. Apostolski.... Savrsen strucnjak, divan covek.... Malo je takvih....

Van mreže sanja

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #12 poslato: Septembar 07, 2011, 01:58:28 posle podne »
Drago mi je da imate dobro iskustvo sa dr. Apostolskim ali to nije moj slucaj!
Imala sam tri relapsa i on mi nije postavio dijagnozu
kada sam posle cetvrtog pogorsanja otisla na Klinicki kod dr. Stojsavljevica i konacno dobila dijagnozu bila sam prilicno besna a mislim da me to jos uvek drzi!
inace sada sam kod dr. Stojsavljevica sa kojim sam prezadovoljna
sve konkretno i direktno! bas kako i treba da bude

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #13 poslato: Septembar 07, 2011, 04:18:20 posle podne »
mislim da imamo Dr Apostolskog i njegovu suprugu(koliko sam shvatila)..msm ja ne znam nikog od njih,ali samo  kao komentar..cini mi se da su hvalili suprugu Dr Apostolskog..

Van mreže sanja

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #14 poslato: Septembar 07, 2011, 09:27:34 posle podne »
da, da, skapirala sam da hvale suprugu nego je pomenut doktor pa sam se ja lose nadovezala
a doktorku sam imala priliku da vidim tako da verujem u svaku pohvalu!

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.