Autor Tema: Moj neurolog  (Pročitano 114196 puta)

Van mreže barbika

  • Član
  • **
  • Poruke: 25023
  • Pol: Žena
  • Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #150 poslato: Jun 08, 2015, 09:05:25 pre podne »
Jednorog,
dok sam se lecila na KC uvek sam zakazivala telefonom i kazem kod kog lekara  :D
probaj tako

Hendi-društvo

Odg: Moj neurolog
« Odgovor #150 poslato: Jun 08, 2015, 09:05:25 pre podne »

Van mreže Jednorog

  • Član
  • **
  • Poruke: 16
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #151 poslato: Jun 12, 2015, 10:37:14 posle podne »
Hvala puno, probacu tako :)

Van mreže dusicacs

  • Član
  • **
  • Poruke: 1996
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: Sremski Karlovci
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #152 poslato: Jun 14, 2015, 11:42:59 pre podne »
Не знам да ли сам вам већ рекла, али мој др је неуро-психијатар, то говори понешто о мени ...

Van mreže Daša

  • Član
  • **
  • Poruke: 27841
  • Pol: Žena
  • Dg: MS
  • Grad: NS
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #153 poslato: Jun 14, 2015, 08:23:31 posle podne »
 :m3:  pred penzijom je  :)
Tvoj dr neuropsihijatar je specijalizirao do 1974.g ,kada je ta zajednička struka razdvojena na psihijatriju i neurologiju  :m2:

Van mreže Jednorog

  • Član
  • **
  • Poruke: 16
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #154 poslato: Jul 08, 2015, 09:46:38 posle podne »
Samo da se zahvalim Daci na odgovoru, ne mogu da saljem privatne poruke nazalost.

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110029
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #155 poslato: Jul 09, 2015, 10:53:47 pre podne »
Moj propust.

Van mreže jabadu

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #156 poslato: Mart 26, 2016, 10:54:28 posle podne »
Pozdrav, mogu li ovde da dobijem savet u vezi neurologa. Imam nove probleme, nisam dijagnostikovana a imam mogucnost da se javim privatno neurologu Bojanu Jovanovicu sa VMA ili zakazivanjem kod dr Kacar na Klinickom u Centru za neuropatije, nije neka sreca ali tesko mi je da dodjem do neurologa Klinickog centra zato sto sam pre 10 godina lecena kod Vojvodica a kod njega mogu da zakazem tek krajem 2017. Sta uraditi kod koga ici mislim da ce mi trebati kompletna dijagnostika a privatno je bas skupo.

Van mreže jabadu

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #157 poslato: April 25, 2016, 10:08:41 pre podne »
Pozdrav, bila sam na pregledu kod dr Boskovica na VMA, zaista sam zadovoljna pregledom i doktorom preporucujem ga. Poslao me je na analize vit. B12, ujed krpelja, vep i ssep, magnet glave i torakalnog dela kicme. Sad sve to treba zakazati i cekati.

Van mreže janez

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #158 poslato: Januar 29, 2017, 01:26:58 pre podne »
Pokušavah da pronađem neku temu koja bi se bavila dobrim "dijagnostičarima" neurolozima. Ako ima neka tema (a ja je prevideh) admin neka me "sekne".
Ako imate preporuku kome se obratiti za dijagnostiku, kome za "terapiju", kome za ishranu... bilo bi dobro da ih ovde pobrojimo. Gde god sam pitao imaju li baš specijalistu za MS dobijao sam odgovor da se njihovi neurolozi bave i time.
Ja sam prilikom hospitalizacije dobio dr Jelenu Dačkovič (KC), a u fazi između sumnje i dijagnoze po preporuci sam bio na pregledu kod dr Evice Dinčić (VMA).

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110029
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #159 poslato: Januar 30, 2017, 01:04:04 posle podne »
Нисам "секно". Само сам спојио са овом темом где има неких "оцена". :)

Van mreže Cika Djura

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #160 poslato: April 25, 2017, 11:15:55 posle podne »
Pokušavah da pronađem neku temu koja bi se bavila dobrim "dijagnostičarima" neurolozima. Ako ima neka tema (a ja je prevideh) admin neka me "sekne".
Ako imate preporuku kome se obratiti za dijagnostiku, kome za "terapiju", kome za ishranu... bilo bi dobro da ih ovde pobrojimo. Gde god sam pitao imaju li baš specijalistu za MS dobijao sam odgovor da se njihovi neurolozi bave i time.
Ja sam prilikom hospitalizacije dobio dr Jelenu Dačkovič (KC), a u fazi između sumnje i dijagnoze po preporuci sam bio na pregledu kod dr Evice Dinčić (VMA).

Cao, svi sa VMA su za svaku preporuku, Dr Evica Dincic, Dr Obradovic.... potpuno drugaciji i humaniji pristup pacijentima u odnosu na strahotu koju dobijas na KCS. Dr Dackovic je OK, ali su je nesto sada degradirali i sklonili sa komisije za dodelu terapije..... ne znam sta se desava


Van mreže M$

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #161 poslato: Septembar 13, 2017, 08:29:45 pre podne »
dr. Manigoda Miodrag...pretpostavljam da bi se moglo protumaciti kao reklama, ukoliko bih linkovao gde radi, pa ste slobodni provuci ime kroz google.

Elem, ono sto sam o njemu cuo pre susreta sa njim, jeste da je jedan od najboljih neurologa u Srbiji. Strpljivo i pazljivo me saslusao, i od svake moje recenice je pravio dva pitanja, tako da smo tek nakon pola sata krenuli sa pipanjem nos vrhom prsta i cekicem po kolenu :)
Dobio sam doktora na klinicnom centru, ali kako je tamo raspad sistema, narocito od kada je dr. Irena Dujmovic otisla u jednu privatnu kliniku, ne nadam se previse. Koliko kontam, Klinicki centar je spao na tri neurologa, od kojih dva imaju pravo da propisuju lekove.
Dovoljno je pogledati spektakl i guzvu u cekaonici, pa donekle i razumeti pritisak koji trpe doktorke koje su ostale... i tu naprosto nema ni prostora ni vremena da se poprica i pita.
Zato cu i dalje ostati u nekom paralelnom ritmu, dok ne prikupim dovoljno informacija o tome sta me snaslo, ili dok ne dodjem u situaciju da osvanem mozda na nekoj listi ''srecnika'' koji ce dobiti lek.

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110029
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Moj neurolog
« Odgovor #162 poslato: Jul 11, 2018, 08:26:20 pre podne »
Можда некоме буде интересантно.
Доктор Стојсављевић опет ради. Ординација Неуро 3.

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.