Autor Tema: blog, blogeri, blogovanje...  (Pročitano 3177 puta)

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
blog, blogeri, blogovanje...
« poslato: Oktobar 09, 2010, 08:40:53 posle podne »
9. oktobar 2010.

Novi Sad -- U Novom Sadu je u toku najveći regionalni susret blogera. Blogeri iz regiona se okupljaju kako bi razgovarali o trendovima u blogosferi i u društvenim mrežama.

Glavna tema ovogodišnjeg skupa, "Blog open", je tretiranje blogera u medijskom zakonodavstvu.

Blogeri za sebe kažu da su do prošle godine imali slabiji uticaj u društvu, ali da se taj trend menja i da njihov uticaj u svim zemljama regiona postaje sve jači.

 Izvor i kompletan text: B92

Hendi-društvo

blog, blogeri, blogovanje...
« poslato: Oktobar 09, 2010, 08:40:53 posle podne »

Van mreže plava

  • Član
  • **
  • Poruke: 507
  • Pol: Žena
  • Avon dama
Odg: blog, blogeri, blogovanje...
« Odgovor #1 poslato: April 11, 2012, 04:25:13 posle podne »
Да ли имате свој блог? (Ако је одговор ДА) која му је тематика?
Да ли пратите туђе блогове на Нету? Које тематике?

Ја с времена на време погледам неке женске (модне и козметичке) блогове, мада их не пратим редовно...
Одавно ми је била жеља да имам свој блог, али некако нисам видела себе као неког ко би водио било какав интернет дневник... све до сада... Започела сам, али не знам каква ће му бити судбина... У сваком случају, бар ћу пробати... ;)

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: blog, blogeri, blogovanje...
« Odgovor #2 poslato: April 13, 2012, 03:09:25 posle podne »
sudbina mu zavisi samo od tvoje volje, sto ne stavis link?
ja ne pratim niciji konkretno ali ih ciljano citam, npr ima dosta dobrih blogova koji su kao tutorijali za razne oblasti

Van mreže plava

  • Član
  • **
  • Poruke: 507
  • Pol: Žena
  • Avon dama
Odg: blog, blogeri, blogovanje...
« Odgovor #3 poslato: April 13, 2012, 06:54:45 posle podne »
Мој те не би занимао... Прави женски, о козметици и тако томе... ;)

Van mreže plava

  • Član
  • **
  • Poruke: 507
  • Pol: Žena
  • Avon dama
Odg: blog, blogeri, blogovanje...
« Odgovor #4 poslato: Januar 22, 2014, 09:33:17 posle podne »
Блог замро... :n24:

Van mreže Džudi

  • Član
  • **
  • Poruke: 2093
  • Pol: Žena
  • Ex Zbunjena
  • Dg: G80.2
  • Grad: Beograd
Odg: blog, blogeri, blogovanje...
« Odgovor #5 poslato: Jul 15, 2014, 02:36:34 posle podne »
Ja blog pišem godinama. Menjala sam blog servise na kojima sam pisala, a sada sam se ustalila na WordPress platformi.

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.