Autor Tema: Komisija za betainterferon u KCS u Beogradu  (Pročitano 3501 puta)

Van mreže ZlaZhenaBG

  • Član
  • **
  • Poruke: 1008
  • Pol: Žena
  • MS
Komisija za betainterferon u KCS u Beogradu
« poslato: April 05, 2010, 11:19:53 posle podne »
Moze li neko da mi objasni koja je procedura i ko je u komisiji? Za koliko se donosi odluka? Drugarici je lose i stavljena je na onu 'brzu' listu ali joj nista nisu objasnili...

Hendi-društvo

Komisija za betainterferon u KCS u Beogradu
« poslato: April 05, 2010, 11:19:53 posle podne »

Van mreže leptirica

  • Član
  • **
  • Poruke: 23
  • Postavi sebi nemogući cilj!
Odg: Komisija za betainterferon u KCS u Beogradu
« Odgovor #1 poslato: Jul 19, 2010, 01:24:16 pre podne »
Draga, posto sam prosle godine imala tri pogorsanja i posto mi je magnetna bila uzasna, neurolog koji me vodi mi je napisao da mi je neophodna imunomodularna terapija tj. interferon i rekao da dodjem za 7 dana na komisiju.
Tako sam i uradila, ispisali su da po simptomima ispunjavam kriterijume za primenu ovog leka, da sam prosla komisiju i da je dugacka lista cekanja... drzava potrosila pare na vakcine... I to je bilo to... Od njihovog poziva ni traga ni glasa, a proslo je godinu dana....

Van mreže ika.v

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 6
  • Pol: Žena
Odg: Komisija za betainterferon u KCS u Beogradu
« Odgovor #2 poslato: Jul 31, 2010, 01:50:29 posle podne »
Bila sam na komisiji u junu ove godine, odluku sam dobila na licu mesta, a odbijena sam sa obrazloženjem da mi nije dovoljno loše i da dođem ponovo kad budem dobila još neku leziju...ne razumem...

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.