Autor Tema: Maki  (Pročitano 78957 puta)

Van mreže U prvom licu

  • Član
  • **
  • Poruke: 2072
  • Pol: Žena
Odg: Maki
« Odgovor #225 poslato: Septembar 17, 2011, 02:42:22 posle podne »
Slazem se Mako, ali nekada tako zelim da vristim i da im sve kazem: "Ostavite me na miru, nemojte da me maltretirate, jednog dana bice vam zao..ili kada osetim kako mi zavide hocu da im kazem da  sam ja devojka bez buducnosti, nista nemogu da planiram, sve mi je neizvesno i pazite kome zavidite..itd."

Hendi-društvo

Odg: Maki
« Odgovor #225 poslato: Septembar 17, 2011, 02:42:22 posle podne »

Van mreže Maki

  • Član
  • **
  • Poruke: 16539
  • Pol: Žena
  • nova ja
  • Dg: MS
Odg: Maki
« Odgovor #226 poslato: Septembar 18, 2011, 10:52:02 pre podne »
Poslah mail Jeleni da vidim idem li na kontrolu ili ne,ide mi se- ne ide mi se ,teško podnosim put  :m1:

Van mreže Maki

  • Član
  • **
  • Poruke: 16539
  • Pol: Žena
  • nova ja
  • Dg: MS
Odg: Maki
« Odgovor #227 poslato: Septembar 19, 2011, 10:20:54 pre podne »
dobila sam i odgovor
neće biti problema oko kontrole. Jedino Vas molim za malo strpljenja, uskoro ćemo Vam javiti termin kontrole

Van mreže Maka

  • Član
  • **
  • Poruke: 3407
  • Pol: Žena
Odg: Maki
« Odgovor #228 poslato: Septembar 19, 2011, 11:07:39 pre podne »
Slazem se Mako, ali nekada tako zelim da vristim i da im sve kazem: "Ostavite me na miru, nemojte da me maltretirate, jednog dana bice vam zao..ili kada osetim kako mi zavide hocu da im kazem da  sam ja devojka bez buducnosti, nista nemogu da planiram, sve mi je neizvesno i pazite kome zavidite..itd."
Ti nisi devojka bez buducnosti
Ti si lepa i pametna devojka i kada to shvatis i pocnes tako da se ponasas i te okolnosti koje te navode na to da nemas buducnosti ce se promeniti. Pocni od sebe, od svojih misli, svojih postupaka, puno toga zavisi od tebe i ne moze ms da ti pokvari

Van mreže Maki

  • Član
  • **
  • Poruke: 16539
  • Pol: Žena
  • nova ja
  • Dg: MS
Odg: Maki
« Odgovor #229 poslato: Decembar 12, 2011, 03:44:31 posle podne »
prodje sept,okt,nov,prolazi decembar ode godina,a ja na kontrolu ne podjoh,i dalje se ne zalim pa mi je mozda i zato svejedno :m1:

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Maki
« Odgovor #230 poslato: Decembar 12, 2011, 06:18:19 posle podne »
Maki,vazno da je tebi dobro,a kontrola,kad bude,bice..cak ne znam ni da li se rade kontrole,znam da intervencije trenutno ne rade,zbog nedostatka materijala,moguce da nema ni kontrola jos  ..

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133657
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Maki
« Odgovor #231 poslato: Decembar 12, 2011, 10:11:20 posle podne »
Maki potpisujem Tajči. :ok:

Van mreže Maki

  • Član
  • **
  • Poruke: 16539
  • Pol: Žena
  • nova ja
  • Dg: MS
Odg: Maki
« Odgovor #232 poslato: Mart 16, 2012, 03:39:40 posle podne »
kako shvatih vraca se i sve vezano za Kc Nis pa se nadam i pozivu za kontrolu  :m1:

Van mreže Maki

  • Član
  • **
  • Poruke: 16539
  • Pol: Žena
  • nova ja
  • Dg: MS
Odg: Maki
« Odgovor #233 poslato: Maj 13, 2012, 11:26:53 pre podne »
E vise se ne nadam pozivu,okrenula sam se mom neurologu,betaferonu i guram dalje  :)

Van mreže Benćo

  • Član
  • **
  • Poruke: 8108
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Maki
« Odgovor #234 poslato: Maj 13, 2012, 02:58:44 posle podne »
Maki, mislim da si donela dobru odluku: :D
1. Osećaš se subjektibno dobro; :ye1:
2. Uradila si intervenciju; :ok:
3. Okrenula si se svom neurologu betaferonu, (a to je u mnogim slučajevima za sada, uz CCSVI dobitna kombinacija);
Dakle, sada bih ja na tvom mestu sačekao, da vreme pokaže svoje, što se tiče intervencije. Nadajmo se najboljem! :cheers:
Tebi želim, da sve dobro potraje! :n1:

Van mreže Maki

  • Član
  • **
  • Poruke: 16539
  • Pol: Žena
  • nova ja
  • Dg: MS
Odg: Maki
« Odgovor #235 poslato: Mart 19, 2013, 08:42:03 posle podne »
da napisem nesto i ja.mislim da mi je nakon int a i prije nje bilo relativno dobro,a sad nikako.prvo sam nakon int pocela sa betaferonom ,kojeg su mi i ukinuli,postajem nepokretna,kratko nekih 10-tak dana ,sada hodam ali zato mi su mi prepisani citostatici ,od kojih gubim kosu ali bar nemam napade,krecem se lagano ali ne vise dugo.stalno razmisljam zasto sam odjednom postala tako slabasna ,pa zbog moga zivota,prevelika osobaveza  je na meni ,prevelika nervoza me pojeda vise mi ni antidepresivi ne mogu pomoci,ali ja ne sa zeljopm nego zbog moranja moram da se krecem da "trcim" koliko god mogu a to me izgleda i spasava  :n14:

Van mreže Čorba

  • Član
  • **
  • Poruke: 8360
  • Pol: Muškarac
  • Dg: ms,diskus henrija
  • Grad: POZEGA
Odg: Maki
« Odgovor #236 poslato: Mart 19, 2013, 09:16:39 posle podne »
Maki, ne zaboravi jednu stvar dok god mozes da hodas dobro je, sve brige pustaj niz vodu kolko je moguce znam recices lako je to meni da ti kazem ali veruj mi svi mi imamo problema uz ovu bedu koju nosimo,nikome nije bas sve potaman,ko kaze da mu je sve ok. laze na megatone,a tvoji roditelji ako bas insistiraju da cuju misljenje jos jednog neurologa reci im da spreme pare i pravac BG.

Van mreže Maki

  • Član
  • **
  • Poruke: 16539
  • Pol: Žena
  • nova ja
  • Dg: MS
Odg: Maki
« Odgovor #237 poslato: Maj 08, 2013, 10:23:00 posle podne »
mislila sam da su u CG zaboravili na pricu o diletaciji ,danas u bolnici  sam cula sve i svasta ,ja upitam jednu djevojku : i sta mislis o tome ,kako? dobijam cudan odgovor : "pa ne mogu vam to reci to je u fazi ispitivanja "  nisam joj odgovorila ,okrenula sam se i otisla

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.