IT > Hardver

Stampaci

(1/2) > >>

Nesli:
i ovako ce zatrebati ova tema u vezi printera, a ovo sto sada hocu da napisem, bez problema moze i u nesto povoljnije...

pokvario mi se juce stampac, obican pljuckavac, hp-ov
kada sam pogledao kada je kupljen, ispalo da nema ni 10 meseci i da je pod garancijom
raspitao sam se gde ga nosim kada je pod garancijom
i nezvanicno saznao da cu na povrat stampaca cekati najmanje 2-3 nedelje

to mi se ni malo nije svidelo, pa sam pogledao nove
i  :o
cena novog stampaca sa kojim dobijam i kertridze, koji su mi i ovako bili pri kraju
je manja nego da posebno kupim kertridze
napominjem da je zapremina dobijenih kertridza ista kao kada se kupe posebno

tako da cu ja od sada, kada mi se potrose kertridzi kupovati novi stampac, a stari bacati
poput svake, ekoloski neosvestene osobe...

krivo mi, samo, sto to nisam video ranije, nego sam kupovao kertridze

Maka:
Ja sam poludela otisla mi crna boja sa novog aparata za 4-5 meseci koriscenja. A nije nesto narocito ni koriscen.
Ja ih punim. Ima cika u zgradi pored, nije mnogo skupo.

Peca_Le:

--- Citat: Nesli  Avgust 18, 2010, 03:18:50 posle podne ---cena novog stampaca sa kojim dobijam i kertridze, koji su mi i ovako bili pri kraju
je manja nego da posebno kupim kertridze
napominjem da je zapremina dobijenih kertridza ista kao kada se kupe posebno
tako da cu ja od sada, kada mi se potrose kertridzi kupovati novi stampac, a stari bacati
poput svake, ekoloski neosvestene osobe...

--- Kraj citata ---

Evo po tom sistemu ja printam vec na cetvrtom stampacu :). Stvarno je jeftinije kupiti ceo stampac, nego kupovati ketridze. Bila mi je malo frka :) da bacim prvi stampac (ipak, sentimentalnost ...) pa sam ga poklonio malom komsiji. Dva stampaca sam dao takodje klincima iz ulice, ali ovaj put u nekoj ekoloskoj akciji kad su sakupljali tehnicki otpad. Nadam se da su bar malo para zaradili za ekskurziju. :).
 Ketridze jednom napunim bojom, ali ih posle bacim sa stampacem, jer su mi rekli da se ostecuju kada se prvi put otvore da bi se napunili.

Nesli:

--- Citat: Peca_Le  Avgust 18, 2010, 03:33:48 posle podne ---Bila mi je malo frka :) da bacim prvi stampac (ipak, sentimentalnost ...)

--- Kraj citata ---
jooj i ja sam tako sa prethodnim (pre ovog sto mi je crkao)

sto se tice punjenja, ja sam taj prethodni punio (toner, spric, igla, hehehe) ali su se na ovim dosetili da zapune sve otvore plastikom; sigurno ima nacina ali ...

Lili123:
Multifunkcijski uredjaj sam platila 3500,00 dinara pre par meseci... Dva su kertridza, crni i u boji....  :m2:
Nisam mnogo koristila stampac, mozda sam odstampala 70-tak papira... I upalila mi se lampica kod slova B, a potom i kod slova C.  :m3:
Pretpostavljam da su to BLACK i COLOR kertridzi pri kraju...  :n25: ...mada sam samo dva lista odstampala u boji cisto da vidim kako to izgleda... (toliko je dobro da sam pomislila da cu odstampati koju novcanicu... onu crvenu... :)hah  mali1 ...)
Uopste mi nije jasno koliki je vek trajanja jednog kertridza tj. koliko listova mogu odstampati sa jednim punjenjem i koliko staje punjenje istih... :m1:
Jos uvek stampam, otisak je isti kao i pre pa mi nije jasno da li su kertridzi pri kraju ili te lampice B i C znace nesto drugo...  :m1:
Svakako cu kupiti novi uredjaj, sve u paketu sa kertridzima iz istih razloga koje svi navodite...
Jeftinije je kupiti novi uredjaj nego puniti kertridze... Nema logike, ali to je to...!!!  :n14:
Inace, uredjaj koji posedujem je PIXMA MP 140

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.
Idi na punu verziju