IT > Softver

Programi vezani za video reprodukciju

(1/5) > >>

Nesli:
Windows 7 Codecs 2.6.0

Softver koji donosi sve kodeke koji su neophodni za reprodukciju DVD i AVI fajlova na Windows 7 operativnom sistemu.

Ovaj softver ne sadrzi nikakav media player vec se samo integrise u Windows operativni sistem.

Omoguceno je instaliranje pojedinacnih kodeka tako da se ne moraju instalirati svi kodeci.

Nova verzija softvera donosi: update za gabests filtere 2200, update za ffdshow 3535, popravke nekih uocenih bug-ova u okviru aplikacije, unapredjenje realmedia reprodukcije, unapredjenje opcija trazenja u okviru vremenske linije kod flac fajlova.



Peca_Le:
he, he ovo za mene ?
p.s. ima li neki dobar, hocu reci free 100% (bez trial verzije), video konverter za knvertovanje .avi, Divx, .vob, fvl, ... u 3gp (za mobine :)). (Znam da ima, al' mrzi me da trazim :))

Nesli:

--- Citat: Peca_Le  Avgust 15, 2010, 07:18:40 posle podne ---he, he ovo za mene ?

--- Kraj citata ---
nadam se  :D
na kompu ja koristim KMPlayer i on mi do nedavno odradjivao stvar sa kodecima, medjutim neki dan sam morao u ovom da trazim ispomoc

a za konverter probaj ovo: http://www.hendidrustvo.info/forum/index.php/topic,3411.msg184155.html#msg184155

meni fino radi posao u 3gp

okaci ako nesto zapne, nacicemo drugo  ;)

Sklerozica:
3gp fajlove sam puštao u KM plejeru.

Peca_Le:
Meni VLC media player zavrsava sve (cak i DVD gledam)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.
Idi na punu verziju