Autor Tema: Uput za intervenciju u Nisu  (Pročitano 40091 puta)

Van mreže musoki

  • Član
  • **
  • Poruke: 2739
Odg: Uput za intervenciju u Nisu
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:11:00 posle podne »
Nisam čuo da je neko slao nalaze. Ja sam svoje nosio kad mi je rađena intervencion. Javi se mailom Jeleni. Mislim da su opet počeli da rade samo što ima preko 2000 prijavljenih. Ja sam trebao ići na drugu kontrolu negdje u decembru prošle godine al od toga još ništa, a kad će - ne zna se.   ;D

Hendi-društvo

Odg: Uput za intervenciju u Nisu
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:11:00 posle podne »

Van mreže kraljica

  • Član
  • **
  • Poruke: 18
Odg: Uput za intervenciju u Nisu
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 21, 2012, 08:06:23 posle podne »
To pravo puno ljudi na cekanju,ipk cu probati da nekako posaljem nalaze mozda me neko primi prvo na pregled, sto bi meni bilo logicno neznm vidjecu

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.