Dg > CCSVI - Zamboni

Uput za intervenciju u Nisu

(1/13) > >>

Nesli:
zbog raznih birokratskih... neuredjenosti i slicnih problema koji nemaju veze sa lecenjem i studijom koja se sprovodi u nisu, a koja je odobrena od ministarstva zdravlja srbije i na koju svaki zdravstveni osiguranik ima pravo, dobijanje i overa uputa za intervenciju postaje velika prepreka i iziskuje ogroman napor.

otvorio sam ovu temu da bi u njoj izdvojeno pisali samo o iskustvima i saznanjima vezanim za dobijanje i overu uputa za intervenciju u nisu i tako, time sto vise pomogli jedni drugima

neka iskustva su vec napisana u temi  Klinički centar Niš ali mislim da je tema u medjuvremenu postala siroka i nadam se da ce postati jos sira i bogatija iskustvima, a trenutno, dobijanje i overa uputa postaje goruci problem za sve koji zele intervenciju (iskreno se nadam da ce ova tema sto pre postati off)

Maka:
Dobra ideja Nesli.

Molba za Sklera ili ko vec to moze, je da prebaci sve vezano za ovu temu sto smo pisali.

Nesli:
napokon je i u ns stigla pismena odluka RZZO-a da je odobrena procedura
neki dan je nacelnika lekarske komisije za juzno-backi okrug dr Levakov rekao ja da oni ne znaju da je ta procedura odobrena od fonda
takodje je rekao da kada odobrenje fonda stigne u n.sad procedura za uput ce biti daleko jednostavnija
beograd vec ima odluku da je procedura odobrena

bandja:

to je komisija u Nemanjinoj,ja nisam jos bio u Nis,ali mislim da je ovo dovoljno da se uradi intervencija.........

Nesli:
da li je neko iz vojvodine probao da overi uput?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.
Idi na punu verziju