Autor Tema: dani  (Pročitano 25611 puta)

Van mreže dani

  • Član
  • **
  • Poruke: 326
  • Pol: Žena
  • Carpe diem
dani
« poslato: Jun 24, 2010, 07:24:11 pre podne »
Evo i ja da se javim. Sinoc sam dosla iz Beograda- oslobodjena.Intervenciju sam radila na Dedinju.
Pre dve subote sam im poslala mail, gde sam se raspitivala o dilataciji jugularnih vena. Koliko jos u ponedeljak, pozvala me je sekretarica dr Djukanovica, i rekla da mogu doci na pregled bilo kojeg radnog dana. Uzela sam plavi uput, overen od komisije i proslog utorka sam bila u Dedinju. Primio me je dr Ilijevski, i rekao da moram da dodjem u njihovu bolnicu na ispitivanja, pa cemo tek onda videti sta i kako dalje.
   Ljudi u bolnici su mi izasli u susret i zakazali bolnicko lecenje za 21. juni.
   U ponedeljak 21. sam otisla u bolnicu, prvog dana, su uradjeni uobicajeni pregledi. U utorak, prvo pregled, doplerom kod dr Kolarova, a potom su me poslali u salu. Intervenciju je izvrsio dr Zelimir Antonic.
  Stenoza sa desne strane, a na levoj jugularnoj zalisci su bili srasli (pravili su znak Mercedesa). Uradjena su, dva balona.
  Lezala sam ceo dan i noc posle intervencije, bez pomeranja. Juce mi je uradjen kontrolni kolor- dopler, i dr Kolar je veoma zadovoljan.
  Juce sam uspela da ispravim desnu nogu i savijem desno stopalo. I hodala sam duze, bez nekog znacajnog umora. Jutros sam ustala, a da nisam imala spazmove u desnoj nozi.

Hendi-društvo

dani
« poslato: Jun 24, 2010, 07:24:11 pre podne »

Van mreže Maka

  • Član
  • **
  • Poruke: 3407
  • Pol: Žena
dani
« Odgovor #1 poslato: Jun 24, 2010, 08:06:34 pre podne »
Super vesti!

Amia i Dani sada pravac setnja :n16:

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
dani
« Odgovor #2 poslato: Jun 24, 2010, 08:10:19 pre podne »
Bravo Dani!  :cheers: :cheers: :cheers:

Van mreže enadedic

  • Član
  • **
  • Poruke: 59
dani
« Odgovor #3 poslato: Jun 24, 2010, 10:06:49 pre podne »
Bravo Dani.Samo napred bice sve kako treba.
Da li mozes da mi napises adresu na koju su poslala mail za Dedinje?
Pozdrav

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133503
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
dani
« Odgovor #4 poslato: Jun 24, 2010, 10:08:24 pre podne »
Dani odlično  :cheers:
Želim ti brz i potpuni oporavak. :ok:  

Van mreže musoki

  • Član
  • **
  • Poruke: 2739
dani
« Odgovor #5 poslato: Jun 24, 2010, 11:05:33 pre podne »
Ova vijest je fantastična. I urađena inervencija, a i drugi, osim iz Niša, su počeli da je rade.
Stvarno super. Želim ti brz i potpun oporavak.
:) :n23:

Van mreže Lili123

  • Član
  • **
  • Poruke: 21456
  • Pol: Žena
  • Grad: NS
dani
« Odgovor #6 poslato: Jun 24, 2010, 02:10:56 posle podne »
Dani, i tebi kao i ostalima zelim brz, brz oporavak i sve vise trenutaka slobode u kretanju...!!!  :a2:
Veoma me je obradovala ova zaista fantasticna vest i ulepsala mi je dan... :a10:

Van mreže busybee

  • Član
  • **
  • Poruke: 136
dani
« Odgovor #7 poslato: Jun 24, 2010, 04:10:14 posle podne »
Dani, pa to je fenomenalno, pre samo dve nedelje si ih kontaktirala i dobijes tako super odgovor :cheers:! Odusevljava me kada cujem da se neke stvari popravljaju vec odmah nakon intervencije, znaci nije sve ni u tim lezijama, jer da je do njih iskljucivo verovatno bi se mnogo duze cekalo na oporavak. Zelim ti puno srece u oporavku i da nazdravimo u to ime :n1:!

Van mreže dani

  • Član
  • **
  • Poruke: 326
  • Pol: Žena
  • Carpe diem
dani
« Odgovor #8 poslato: Jun 24, 2010, 04:10:48 posle podne »
Hvala vam puno....

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110034
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
dani
« Odgovor #9 poslato: Jun 24, 2010, 04:58:30 posle podne »
Dani, čestitam.  :ye:
Molim te da nam daš kontakt podatke koje možemo dodati uz one kontakte iz Niša. :)

P.S. Da pravimo novu temu za amiu i tebe ili ćete ovako grupno da pišete?

Van mreže amia

  • Član
  • **
  • Poruke: 4855
  • Noli turbare circuloc meos
dani
« Odgovor #10 poslato: Jun 24, 2010, 06:22:35 posle podne »
ma djuture  :ok:

Van mreže Peca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 1421
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Leskovac
dani
« Odgovor #11 poslato: Jun 24, 2010, 07:51:19 posle podne »
cestitam Dani :), sve najlepse i brz oporavak !

Van mreže Roxi

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 3526
  • Pol: Žena
  • MS
dani
« Odgovor #12 poslato: Jun 24, 2010, 10:50:01 posle podne »
Sjajno Deni!

Van mreže Daca

  • Član
  • **
  • Poruke: 18037
  • Pol: Žena
dani
« Odgovor #13 poslato: Jun 24, 2010, 11:58:38 posle podne »
Ohrabrujuce vesti Dani! Sve najlepse i javljaj kako napredujes.  :ok:

Van mreže angely

  • Član
  • **
  • Poruke: 20871
  • Pol: Žena
  • ***ja imam problem za svako resenje***
dani
« Odgovor #14 poslato: Jun 25, 2010, 12:59:36 pre podne »
Evo i ja da se javim. Sinoc sam dosla iz Beograda- oslobodjena.Intervenciju sam radila na Dedinju.
Pre dve subote sam im poslala mail, gde sam se raspitivala o dilataciji jugularnih vena. Koliko jos u ponedeljak, pozvala me je sekretarica dr Djukanovica, i rekla da mogu doci na pregled bilo kojeg radnog dana. Uzela sam plavi uput, overen od komisije i proslog utorka sam bila u Dedinju. Primio me je dr Ilijevski, i rekao da moram da dodjem u njihovu bolnicu na ispitivanja, pa cemo tek onda videti sta i kako dalje.
   Ljudi u bolnici su mi izasli u susret i zakazali bolnicko lecenje za 21. juni.
   U ponedeljak 21. sam otisla u bolnicu, prvog dana, su uradjeni uobicajeni pregledi. U utorak, prvo pregled, doplerom kod dr Kolarova, a potom su me poslali u salu. Intervenciju je izvrsio dr Zelimir Antonic.
  Stenoza sa desne strane, a na levoj jugularnoj zalisci su bili srasli (pravili su znak Mercedesa). Uradjena su, dva balona.
  Lezala sam ceo dan i noc posle intervencije, bez pomeranja. Juce mi je uradjen kontrolni kolor- dopler, i dr Kolar je veoma zadovoljan.
  Juce sam uspela da ispravim desnu nogu i savijem desno stopalo. I hodala sam duze, bez nekog znacajnog umora. Jutros sam ustala, a da nisam imala spazmove u desnoj nozi.

 :cheers: :cheers: :cheers:

svaka cast

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.