Autor Tema: Novooslobodjeni!  (Pročitano 80326 puta)

Van mreže THRESHOLD

  • Član
  • **
  • Poruke: 44
  • Pol: Muškarac
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #30 poslato: Jun 21, 2010, 10:29:04 pre podne »
Cestitam!!! Ovo su mnogo lepe vesti.

Hendi-društvo

Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #30 poslato: Jun 21, 2010, 10:29:04 pre podne »

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133565
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #31 poslato: Jun 21, 2010, 10:59:36 pre podne »
 :)hah živela ti meni. :a2:

Van mreže Rada bela Rada

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #32 poslato: Jun 23, 2010, 12:48:25 pre podne »
Zbog svih vas veceras cu da  :n1:!!!

Puno mi je srce kada cujem da ste dobro. Sada znam da ima nade i za moju majku....

Moze li mi nek reci facebook profil na koji da se prijavim?

Pozdrav i ziveli!!!

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #33 poslato: Jun 23, 2010, 07:49:31 pre podne »
ovde imas adrese lekara iz Nisa:
http://www.hendidrustvo.info/forum/index.php/topic,3322.msg172578.html#msg172578,

a par postova kasnije, nesto u vezi korespodencije gde dr Zivic objasnjava koji su mu podaci potrebni u mailu:
http://www.hendidrustvo.info/forum/index.php/topic,3322.msg173519.html#msg173519

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133565
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #34 poslato: Jun 23, 2010, 12:10:10 posle podne »
Super amia.Ovo je odlično. :cheers:

Van mreže olgiva

  • Član
  • **
  • Poruke: 27
  • Pol: Žena
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #35 poslato: Jul 01, 2010, 02:04:04 posle podne »
Tek sam se nedavno ukljucila i odusevila situacijom, pogotovu kad procitam pozitivna iskustva ljudi sa foruma. Takodje me je ohrabrio i snimak dr. Zivica iz jutarnjeg programa RTS-a
Interesuje me samo da li je iko od vas pitao neurologe sa Instituta u Bgd sta oni misle, (mislim na neurologe koji su vas do sada pratili, npr.dr. Stojisavljevic i drugi, da li oni preporucuju tu intervenciju ili ne

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110104
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #36 poslato: Jul 01, 2010, 04:05:09 posle podne »
Koliko sam upoznat, ni jedan nije dao "blagoslov".

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #37 poslato: Jul 01, 2010, 08:16:08 posle podne »
Ami, Dani, kako ste?

Van mreže kajnec

  • Član
  • **
  • Poruke: 13
  • Pol: Muškarac
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #38 poslato: Jul 02, 2010, 01:31:31 pre podne »
Tek sam se nedavno ukljucila i odusevila situacijom, pogotovu kad procitam pozitivna iskustva ljudi sa foruma. Takodje me je ohrabrio i snimak dr. Zivica iz jutarnjeg programa RTS-a
Interesuje me samo da li je iko od vas pitao neurologe sa Instituta u Bgd sta oni misle, (mislim na neurologe koji su vas do sada pratili, npr.dr. Stojisavljevic i drugi, da li oni preporucuju tu intervenciju ili ne

mozda nije pravo mesto za ovo ali ajd da ti odgovorim, ja sam pitao,
tj. pokusao sam da pitam dr.Nesu od koga je i inace tesko dobiti odgovor na nesto,
a potom od dr. Drulovic sam dobio odgovor u 2,5 recenice tipa "to je ispitivanje tek u povoju i treba da se drzite svojih dosadasnjih terapija" kojih uzgred budi receno i nemam.. tako reci eskivirala mi je odgovor vrlo elegantno, sto ce biti mislim odgovor vecine neurologa na ovu temu...
prema tome uzdajmo se u Nis i dobre doktore tamo.

cestitam od srca svim "novooslobodjenim" s nadom da cemo uskoro to biti svi mi....

Van mreže LeLoo

  • Novi član
  • *
  • Poruke: 7
  • Niko nije savršen
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #39 poslato: Jul 02, 2010, 08:34:02 posle podne »
Ja sam u ponedeljak bila kod mog neurologa u Somboru: "...dok ne objavi desetak naučnih časopisa i potvrdi, ms je ozbiljna bolest itd." Ovo je bilo očekivano, ali nisam očekivala da će jednom izjavom da diskredituje doktore u Nišu. To stvarno nisam očekivala.
Rekao je i:" da je moje pravo, da ako želim da idem u Niš".
Da, sad sam sigurna da želim da idem, pitam se jedino hoću li uspeti da overim uput. Lekarskoj sujeti i uskoj orjentisanosti na svoju oblast specijalizacije ne treba pridavati značaj, ono što je sada važno, to su ova pozitivna iskustva i dobri rezultati.

I naravno, sledeće godine "wipe out" :)))

 

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #40 poslato: Jul 02, 2010, 08:45:46 posle podne »
nije mu palo na pamet da je vec objavilo "desetak naucnih casopisa", pozitivne pomake u oslobadjanju tegoba...

mozda da promeni kiosk na kom kupuje casopise...

Van mreže Lili123

  • Član
  • **
  • Poruke: 21456
  • Pol: Žena
  • Grad: NS
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #41 poslato: Jul 03, 2010, 12:07:01 pre podne »
Evo, ovom prilikom da pozdravim nove clanove...!!! :n23:

Van mreže Fallout

  • Član
  • **
  • Poruke: 20
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #42 poslato: Jul 03, 2010, 09:24:23 posle podne »
Bio sam prosle nedelje kod vaskularnog hirurga u mom gradu. Spomenuo sam mu CCSVI i da ce mi trebati uput (mada ni sam ne znam koji uput treba da  mi da).Kao prvo gledao me je kao da mu pricam o spanskom selu, zatim kada sam mu ispricao o CCSVI-u kaze mi (citiram) " Nemoj da zuris, ima vremena, mlad si " ](*,) . Na kraju kaze da moze da mi da uput za Nis, ali samo ako imam suzenje. Naravno u gradu u kojem zivim nema kolor doplera. E sada jedno pitanje (a mozda i vise)  Ko tacno treba da mi da upit za Nis ili za Dedinje (svejedno je) i sta ako ga ne dobijem?  Meni se jako zuri, jer mi je sve gore s obzirom da imam progresivan oblik, tako da me ovo cekanje  vise ubi u pojam.

Van mreže dmamzy

  • Član
  • **
  • Poruke: 269
  • Pol: Žena
  • ...život je more...
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #43 poslato: Jul 03, 2010, 09:32:31 posle podne »
Pozz, u većini slučajeva svi odrade dopler samoinicijativno, pa onda sa tim nalazom kod vaskularca,. On bi ti trebao dati uput za neku kliniku koja radi intervenciju.

Van mreže dmamzy

  • Član
  • **
  • Poruke: 269
  • Pol: Žena
  • ...život je more...
Odg: Novooslobodjeni!
« Odgovor #44 poslato: Jul 03, 2010, 09:35:37 posle podne »
Ako ne dobiješ uput, svoj novac u džep i put pod noge. Tako nam je nažalost  :m1:

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.