Autor Tema: Novi domen sajta www.hendidrustvo.com  (Pročitano 3627 puta)

Van mreže AG.RS

  • Član
  • **
  • Poruke: 9
  • Pol: Muškarac
    • gradjevinarstvo
Novi domen sajta www.hendidrustvo.com
« poslato: April 10, 2010, 08:05:08 posle podne »
Pošto sam kupovao neke domene uočio sam dobar promotivni kod za kupovinu com domena i setio se da ovaj sajt radi na info domenu, što baš i nije popularno u IT svetu.

Zato sam vrlo povoljno platio .com domen tako da sada imate i www.hendidrustvo.com.

Ovde nije reč o nekom uloženom novcu već pratim pogodnosti koje daju svetski domen registri.

Evo kome treba:

1$ .com,.org,.info Domains

www.netfirms.com

Kupon Kod: DOLLARDOMAIN

http://ag.rs/forum/index.php?topic=13.0

Domen sam parkirao na ovaj nalog, tako da će uskoro biti aktivan. Naravno vlasniku ću poslati podatke o novom domenu da sam u budućnosti upravlja istim.

Vlada

Hendi-društvo

Novi domen sajta www.hendidrustvo.com
« poslato: April 10, 2010, 08:05:08 posle podne »

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.