Autor Tema: Stesa  (Pročitano 47161 puta)

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Stesa
« Odgovor #105 poslato: Novembar 02, 2010, 09:15:14 pre podne »
Stesa,i slabiji uspeh je ipak-uspeh!Mozda ce vremenom prerasti u malo veci uspeh!samo hrabro.Uz tebe smo  :ye: :n23:

Hendi-društvo

Odg: Stesa
« Odgovor #105 poslato: Novembar 02, 2010, 09:15:14 pre podne »

Van mreže Stesa

  • Član
  • **
  • Poruke: 64
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #106 poslato: Januar 14, 2011, 04:35:31 posle podne »
Opet se vracaju simptomi MS-a, zadnjih mesec-dva. Hod, mokrenje, budjenje nocu... Ne u istom obemu kao prije, ali :n7:
Nivo energije je isti kao posle intervencije. Da rezimiram, Intervencija je poboljsala mnoge stvari, nesto je ostalo takvo, poboljsano, ali neki simptomi koji su nestali opet se vracaju.
Ko zna, videcu...

Pozdrav svima

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Stesa
« Odgovor #107 poslato: Januar 14, 2011, 06:31:24 posle podne »
Stesa,iskreno se nadam da ce se ovi simptomi,koji su se vratili,spontano povuci..dA li si koristila nesto u od lekova u ovom periodu,nakon intervencije ili samo vezbe i masaze(kao sto si napisala)?Hvala ti sto nas izvestavas o svom stanju..pozdrav..

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133503
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Stesa
« Odgovor #108 poslato: Januar 14, 2011, 08:25:15 posle podne »
Stesa nadam se da je prolazno,kao kod mene.Bitno je kako se ti generalno osećaš posle intervencije u odnosu na pre.
Držim fige da sve bude ok. :ok:

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110038
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Stesa
« Odgovor #109 poslato: Januar 14, 2011, 09:17:10 posle podne »
Steso, jesi li bila na kontroli kod vaskularca?

Van mreže Stesa

  • Član
  • **
  • Poruke: 64
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #110 poslato: Februar 20, 2011, 01:10:30 pre podne »
Pozdrav drustvo, :n23:

Evo me i sa dobrim vestima. Bila sam na kontroli kod vaskularca, uradila sam i magnet glave. Sve je OK na dopleru, a na magnetu plake si bledje nego ranije. Nemam magnet od pre dve godine, ali kako ih se secam, tada su bile blestece bele, sada su zamrljane. Toa znaci da nisu nove, a sledeci magnet ce reci i dali su u povlacenju. Resila sam konacno infekcije koje me izmucise, doslo i bolje vreme, pa sve na bolje. Znaci, povukle se oni MS-simptomi koji su se vratili na 2-3 nedelje, koliko da me potsete koliko sam bolje od prosle godine ovo vreme. Ljudi, ovih dana sam sve vreme na nogama, mislim da mogu 100 stvari odjednom uraditi, iznenadjujem sebe i najdraze - stalno nesto izmisljam u kuhinji, pa bih onda napolju - ajmo na izlet, ajmo u setnu, ajmo setati po radnjama... Ma ja bi stalno nesto, imamo puno toga za nadoknaditi, zar ne? Trudim se i svaki dan da vezbam, nabavila sam i Orbitrek, radim desetak tretmana sa fizioterapeutom preko jednog dana, pa pauza mesec-dva, pa opet... Na poslu i sebe iznenadim koracanjem i aktivnostima, posle posla odmah nastavljam domacim obavezama... Hvala vam na podrsci, i opet kazem, zaista se radi o stalnim podemima i padovima, ali svaki put smo sve bolji - nesto kao cik-cak linija koja ide navise.
Idemo napred, bez kortika i bez interferona, negde sam naisla na podatak - organizmi treba 2 meseca da se oporavi od jedne godine MS staza (ono sto se moze oporaviti). Meni je potrebno 2 i po godine, po toj racunici. Jos nije prosla jedna, a ja sam zadovoljna, puno sam prosla.
Puno vas pozdravljam :n13: i zelim vam puno, puno zdravlja i energije  :n16:

Van mreže Lili123

  • Član
  • **
  • Poruke: 21456
  • Pol: Žena
  • Grad: NS
Odg: Stesa
« Odgovor #111 poslato: Februar 20, 2011, 03:02:42 pre podne »
Stesa, veoma raduje ovaj tvoj post !!!  :ok:
Prepun je pozitivne energije... :ye1:
Iskreno ti zelim sto potpuniji oporavak i svakodnevna poboljsanja kako fizicka, tako i svaka druga...! :D
Samo napred !!!  n32

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Stesa
« Odgovor #112 poslato: Februar 20, 2011, 06:58:32 pre podne »
Stesa,nemas pojima koliko si mi ulepsala dan  :n16: :n16: :n16:
I,neces verovati, (evo i sama se cudim)kad sam se probudila jutros (dok sam radila vezbice u krevetu,kao i svakog jutra-po 10 min)i nesto razmisljala o ms itd,pomislila sam da ti posaljem poruku i saznam kako si  :m1: Ne znam zasto si mi bas ti pala na pamet,al to samo potvrdjuje moju intuiciju..ne kaze meni muz bez razloga da sam prava vestica  :n11:

Samo napred nastavi tako zadovoljna i puna optimizma  :ye1: :n13: :ye:

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133503
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Stesa
« Odgovor #113 poslato: Februar 20, 2011, 09:50:44 pre podne »
Stesa ovo je super čitati. :cheers:
Svaki dan da budeš još bolje. :n16: 

Van mreže barbika

  • Član
  • **
  • Poruke: 25023
  • Pol: Žena
  • Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Stesa
« Odgovor #114 poslato: Februar 20, 2011, 10:50:46 posle podne »
 :ye1:
presrecna sam kad ovako nesto procitam  :n13:

 :n20: do potpunog izlecenja

Van mreže Stesa

  • Član
  • **
  • Poruke: 64
  • Pol: Žena
Odg: Stesa
« Odgovor #115 poslato: Mart 19, 2013, 08:17:29 posle podne »
Pozdrav svima, dobro drustvo,
Davno nisam bila ovde, pozvala me Ena nazad, hvala joj :n13:
Sto da pisem (davno nisam) u svakom slucaju - gore je. I mislim da sam si sama kriva. Pocela sam prosle godine u maju dijetu bez glutena i kazeina, pa kad je to "probudilo zvera" pocela sam sa LDN-om. Pa jos vise zaglavila. I, po prvi pu dosad uzela bolovanje (mesec dana) i sada idem na posao, a to idenje je - kako je neko ovde nekad rekao - Spajdermen verzija (uza zid). Svaki dan nova borba :m1:
Pozdravljavam sve vas, divni ste

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133503
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Stesa
« Odgovor #116 poslato: Mart 19, 2013, 09:56:32 posle podne »
Stesa drago mi je da si opet sa nama  :n13:
Žao mi je što si loše  :'(

Van mreže tatijana

  • Član
  • **
  • Poruke: 11247
  • Amor omnia vincit - Ljubav sve pobeđuje.
Odg: Stesa
« Odgovor #117 poslato: Mart 20, 2013, 10:40:20 pre podne »
stesa,drzi se i samo hrabro  :n29: :n20:

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.