Dg > CCSVI - posle intervencije

Stesa

(1/24) > >>

Stesa:
Operacija fibroznog tkiva

Pozdrav drustvo,
Mislim da je ovde najprihvatjivije da stavim svoje iskustvo, a dosta sam se mislila i oko naslova, pa - ako nije u redu, promenite.

Pre 5 dana sam uradila operaciju na klinici Filip Drugi u Skoplju. 22. sam uradila flebografiju, na osnovu koje je dr. Mitrev odlucio da treba da se radi operacija, jer razlog za "krivinu" leve jugularne vene je fibrozno tkivo koje je pritisce. I tako 23., pod lokalnom anestezijom, je odstranjeno to "tkivo". Kako glasi u pismu "resekcija perivenoznog tkiva sa disekcijom leve jugularne vene celom duzinom" (Boze, kako jezivo zvuci :sad:). Znaci, samo operacija, bez balona i stentova, i vena se sama ispravila kada nije bilo nesto da je pritisce.
Evo 4 dana kako odmaram kod kuce, rana zarasta, a ja osluskujem svoje telo. Juce sam uradila prvu kontrolu doplerom, i sve je OK - vena ko autoput.  ;)
Sta osecam - noge su mi toplije, rukopis bolji - lici na stari, pokreti meksi, otoci na nogama (koje sam imala od januara, nakon oralne terapije kortiko-steroidima) se povlace vec od cetvrtka, danas ih skoro uopste nema (prvo to proverim ujutro, sad kada vise ne spavam sa carapama  :)hah ). I strpljene sa decom, i bistrina glave, sve je poboljsano (ovo mozda i subjektivno, prosla su tek 5-6 dana). Pre dva dana sam uradila kratku setnju (200 metara), ali nakon toga me bolela rana - bio je vetar. Juce je bilo hladno, pa sam odustala, videcu veceras.
Puno vas pozdravjam sve :ye:

Ena:
Stesa.Želim ti brz oporavak i da svaki dan budeš sve bolje i bolje.Samo hrabro idemo napred. :ok:

Stesa:
Hvala ti :)

naca:
Stesa,brz oporavak i sve najbolje ti želim  :)

leptirica:
Stesa, sve najboooooooooooolje... Puno poljubaca i vere u bolje (vidim da to vec imas:-))...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.
Idi na punu verziju