Autor Tema: Bencio  (Pročitano 61543 puta)

Van mreže Benćo

  • Član
  • **
  • Poruke: 8108
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Bencio
« Odgovor #135 poslato: Novembar 13, 2012, 10:03:30 posle podne »
Pa dobro, samo piči brate i srećno ti bilo. A što se tiče unutarnje snage, snage uma, duhovne snage...ne trebaš mi ni tu ništa govoriti. Studirao sam i bogosloviju (pored DIF-a), pa eto znam nešto slučajno i o tome. Još jednom srećno i pozzz!

Hendi-društvo

Odg: Bencio
« Odgovor #135 poslato: Novembar 13, 2012, 10:03:30 posle podne »

Van mreže Benćo

  • Član
  • **
  • Poruke: 8108
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Bencio
« Odgovor #136 poslato: Novembar 13, 2012, 10:31:43 posle podne »
Moram i ovo da ti kažem (zbog tebe i zbog drugih), što se tiče sunca: moja prva supruga je otišla od malignog melanoma. Pošto kampujem preko 30 god....bili smo te godine na Zlatiboru. Ona se sunčala kao nikad', ne vodeći računa ni o čemu. Posle odmora - nekih 6-7 meseci kasnije, primetila je da joj se mladež na nadkolenici (iza kolena) promenio. I to je bio početak svih naših muka. Odmah je operisana. Metastaziralo je već posle četiri meseca. Imala je oko 7-8 operacija i na kraju gotovo. Živela je 3 god. i 4 meseca, uz sav naš trud i sve ostalo. Od tada sunce zaista shvatam na potpuno drugi način. Ona je bila potpuno zdrava žena. Razmišljajte malo...!

Van mreže alfa166

  • Član
  • **
  • Poruke: 176
Odg: Bencio
« Odgovor #137 poslato: Novembar 13, 2012, 11:32:53 posle podne »
Hvala i tebi takodje ,onda znas na sta sam mislio ,naravno da se ne cvarim na suncu .

Van mreže Benćo

  • Član
  • **
  • Poruke: 8108
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Bencio
« Odgovor #138 poslato: Novembar 16, 2012, 08:43:24 posle podne »
Nešto se čudno dešava...
Članak o CCSVI koji je nedavno izašao (mislim u "Novostima"), gde govore dr Živić i Milić ne mogu nigde da nađem. Kao da je "u zemlju propao." Tu su rekli, da se posle odrađene intervencije, kod jedne trećine vraća sve na staro posle šest meseci. A posle jedne godine, kod dve trećine. Ako neko nađe ovaj članak, ili ga ima, neka ga slobodno postavi! Ja čitao lično!!!

Van mreže Benćo

  • Član
  • **
  • Poruke: 8108
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Bencio
« Odgovor #139 poslato: Novembar 16, 2012, 09:10:19 posle podne »
Evo ga. Obratite pažnju na zadnji pasus, pre onoga gde piše ZAKAZIVANJE:

http://www.multiplaskleroza.ba/site/index.php?option=com_content&task=view&id=488&Itemid=1

Van mreže Benćo

  • Član
  • **
  • Poruke: 8108
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Bencio
« Odgovor #140 poslato: Novembar 16, 2012, 09:22:13 posle podne »
"-Pracenje pacijenata kojim je pre vise od godinu dana urdjena balon dilatacija vena vrata je pokazalo da je u velikom broju slucajeva doslo do poboljsanja stanja multiple skleroze, kaze dr Zivic. Medjutim, takodje je uoceno da se vec nakon sest meseci od intervencije ovaj procenat uspesnosti za trecinu smanjio, a nakon godinu dana povoljan efekat intervencije gotovo se potpuno izgubio kod dve trecine tretiranih pacijenata."

Znači, čekamo venski stent, ako se ikada pojavi... I verovatno još ponešto...!

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133590
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Bencio
« Odgovor #141 poslato: Novembar 16, 2012, 09:33:46 posle podne »
"-Pracenje pacijenata kojim je pre vise od godinu dana urdjena balon dilatacija vena vrata je pokazalo da je u velikom broju slucajeva doslo do poboljsanja stanja multiple skleroze, kaze dr Zivic.

A i taj broj pacijenata  je smanjen bar za jedan (mislim na sebe)jer sam dosta lošije nego pre intervencije.
Ono dobro trajalo par meseci,na žalost  :m2:

Oni koji su u broju kojima je dobro,želim da i ostane tako stalno  :ok:

Van mreže Benćo

  • Član
  • **
  • Poruke: 8108
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Bencio
« Odgovor #142 poslato: Novembar 16, 2012, 09:53:14 posle podne »
Pa ako se računa i ono poboljšanje kod mene od 2,5 nedelje, posle prve intervencije. A posle? Posle, ne daj Bože nikome... >:D
Naravno da i ja želim da svima koji tvrde da im je dobro ili bolje, tako i ostane zauvek.  :n1:

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.