Autor Tema: Mobilni operateri  (Pročitano 57475 puta)

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #15 poslato: April 29, 2010, 02:18:59 posle podne »


Podatke o radnom vremenu i lokaciji Telenor Xpress mobilnih štandova od 24.aprila do 1.maja mogu se naci ovde (PDF)

Hendi-društvo

Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #15 poslato: April 29, 2010, 02:18:59 posle podne »

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #16 poslato: April 30, 2010, 04:29:17 posle podne »


Vipovi novi i stari pripejd korisnici će od 4. maja moći da razgovaraju ka svim mrežama u Srbiji po ceni od samo 1,5 dinara  po minutu. 

Svaka nova dopuna kredita u iznosu od 200 dinara ili više produžava važenje ove pogodnosti na narednih 10 dana. Ukoliko korisnik dopuni kredit u iznosu od 500 dinara ili više, promotivna cena će važiti 30 dana. 
Osnovna pripejd cena je 4,9 dinara po minutu za pozive i 2,9 din za SMS poruke prema svim nacionalnim mrežama.

Vise o akciji

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #17 poslato: Maj 03, 2010, 03:35:49 posle podne »


Mts-ova promocija da mobilni broj bude isti kao vaš fiksni broj, odnosno da 064/065/066 postpaid broj bude isti kao broj vašeg kućnog telefona.

Dobijaju se neke posebne pogodnosti za novi postpaid broj. Svi pozivi sa novog postpaid broja na vas fiksni broj tarifiraće se 0 dinara po minutu (uz uspostavu veze od 2,90 dinara, bez poreza) i dobija se popust od 50 % na prvih 12 mesečnih pretplata. Ugovorna obaveza je 12 meseci.


Vise o promociji (klik)

Van mreže Sklerozica

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 110038
  • Pol: Muškarac
    • HENDI-DRUŠTVO
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #18 poslato: Maj 03, 2010, 07:26:57 posle podne »
Ovo mi "igra". Hvala. ;)

Van mreže Peca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 1421
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Leskovac
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #19 poslato: Maj 03, 2010, 07:52:58 posle podne »
Moze li neko da mi pojasni Telenorovu tarifu fleksi 500. Da li to znaci da ja placam 500 din + PDV i razgovaram dok ne potrosim taj iznos? Koliko je to u proseku minuta? Da li sve pare mogu da potrosim na intrnet (gprs, mms)? Sta se desava ako potrosim manje?

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133503
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #20 poslato: Maj 03, 2010, 07:55:31 posle podne »
Ja koristim Telenorov paket 500 prenesi (valjda sam dobro rekla) ako ostane i ne potrošiš sms i minute,prenosi se u sledeći mesec.Meni obično zafali minuta i sms-a pa mi račun bude veći. ;D
Minuta je sto i nešto,koliko tačno sam zaboravila.

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #21 poslato: Maj 03, 2010, 08:23:31 posle podne »
@Peco, da, trosis 500 dinara + PDV na cega hoces (razgovor, internet, mms ...). Ako potrosis manje sve jedno placas 500+pdv (nema prenosenja u naredni), a ako prekoracis 500din,  razgovor u mrezi kosta 3.9din,a  van mreze 7.9din po min.

Citat
Koliko je to u proseku minuta?

500/3.9=128.2min ako pricas samo u telenor mrezi

500/7.9=63.3min ako pricas samo van tel. mreze

Pogledaj jedan mesec kakva ti je potrosnja, mozda ti se isplati da predjes na neku drugu tarifu.


detaljnije o Fleksi tarifi (klik)

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #22 poslato: Maj 03, 2010, 08:42:56 posle podne »
Ja koristim Telenorov paket 500 prenesi (valjda sam dobro rekla) ako ostane i ne potrošiš sms i minute,prenosi se u sledeći mesec
Minuta je sto i nešto,koliko tačno sam zaboravila.

Idi malo dole (Odgovor #8) ima o prenesi tarifi, postoje prenesi 80; 200; 400; 950; 1850
Prenosi se u ciklusima od 3 meseca (svaka 3 meseca se "resetuje brojac")

Citat
.Meni obično zafali minuta i sms-a pa mi račun bude veći. ;D

Koliko prekoracis, malo ili bas onako? Ako je bas onako, onda ti se isplati da predjes u veci paket?!

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133503
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #23 poslato: Maj 03, 2010, 09:06:32 posle podne »
Meni,mislim mom mužu prenese u naredni mesec što ne potroši,a ja predjem uglavnom u porukama,tako da nije mnogo. :)

I nama je prenesi 500 a račun je oko 700 din.

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #24 poslato: Maj 04, 2010, 09:06:32 pre podne »
Kako bwe Ence prenesi 500 kada nema 500?

Van mreže Ena

  • VIP
  • ***
  • Poruke: 133503
  • Pol: Žena
  • Zivot je izazov.Ne gubi vreme uzivaj u njemu...
  • Dg: MS
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #25 poslato: Maj 04, 2010, 10:46:43 pre podne »
Ups,prenesi 150 a 500 je pretplata. :n6: (pogledala u račun)
 

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #26 poslato: Maj 04, 2010, 11:05:13 pre podne »
April 18, 2010, 02:30:12 pm

Telekom Srbija je uveo nov nacin prepaid dopune - sa fiksnog telefona.

"...Moći ćete da, u bilo koje doba dana ili noći, besplatno pozovete broj 0800/100-900 i da, prateći uputstva govornog automata, izvršite elektronsku dopunu kredita za odabrani prepaid broj u visini od 250, 500 ili 1000 dinara, uz naplatu preko redovnog mesečnog računa za Vašu fiksnu telefonsku liniju..."




Dopunjena vest: 4. maj 2010. Mts je promenio visine dopune, sada su moguci iznosi dopune od 50, 200 ili 500 dinara

Detaljan opis ove usluge i uputstvo za dopunu možete pronaći OVDE

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #27 poslato: Maj 04, 2010, 02:30:17 posle podne »


Vipovi novi i stari pripejd korisnici će od 4. maja moći da razgovaraju ka svim mrežama u Srbiji po ceni od samo 1,5 dinara  po minutu.  

Svaka nova dopuna kredita u iznosu od 200 dinara ili više produžava važenje ove pogodnosti na narednih 10 dana. Ukoliko korisnik dopuni kredit u iznosu od 500 dinara ili više, promotivna cena će važiti 30 dana.  
Osnovna pripejd cena je 4,9 dinara po minutu za pozive i 2,9 din za SMS poruke prema svim nacionalnim mrežama.

Vise o akciji

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #28 poslato: Maj 05, 2010, 01:17:22 posle podne »


Mts uvodi pet novih Mix tarifnih profila (postpaid) .
Nove Mix tarifni profili: Mix 400, Mix 750, Mix 1250, Mix 2300 i Mix 3500
Brojevi u nazivu oznacavaju visinu mesecne pretplate.   
Karakteristika ovih profila je i ista cena razgovora ka svim mrežama u domaćem saobraćaju.

Ako se izabere novi Mix tarifni profil do kraja maja, ukoliko putujete u inostranstvo, poklanjaju besplatni dolazni roming saobraćaj u visini jedne trećine mesečne pretplate.

Dosadašnji Mix tarifni profili od 1. maja 2010. godine neće biti u ponudi, s tim što će korisnici, koji su se ranije opredelili za neki od Mix tarifnih profila, moći da ih koriste po nepromenjenim uslovima do isteka ugovorne obaveze.

                               
Detaljnije o novim profilima (klik)


Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #29 poslato: Maj 07, 2010, 09:18:17 posle podne »


Vipovi prepaid korisnici od 1. juna plaćaju razgovore sa Korisničkim servisom

Vip će od 1. juna prepaid korisnicima naplaćivati razgovore sa agentima u Korisničkom servisu. Ovi pozivi će, bez obzira na dužinu trajanja, korisnika koštati 7,8 dinara bez PDV-a i PUMT-a (porez na upotrebu mobilnih telefona). Razgovor se naplaćuje od trenutka uspostavljanja veze sa agentom.

Preslušavanje i korišćenje govornog automata 060/1234 je besplatno, kao i pristup servisima preko kojih prepaid korisnici mogu sami da provere visinu i vreme važenja kredita, do saznaju do kada im važi SIM kartica, da provere svoj broj telefona ili da upute zahtev za SOS kredit.

Komunikacija sa Vipovim Korisničkim servisom ostaje besplatna za postpaid i poslovne korisnike.

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.