Autor Tema: Mobilni operateri  (Pročitano 57472 puta)

Van mreže d.babin

  • Član
  • **
  • Poruke: 1008
  • Pol: Muškarac
  • Dunave kraj tebe mi srce ostade
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #105 poslato: Jun 05, 2011, 05:11:21 posle podne »
ako ti ne treba, sta ce ti onda 2 ili tri kartice?
izvini, samo znatizelja, nemoj pogresno shvatiti


Nadam se da si zadovoljan odgovorom ali znam da ti je SIGURNO bilo nelogično bez obrazloženja :ok:

Hendi-društvo

Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #105 poslato: Jun 05, 2011, 05:11:21 posle podne »

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Tri poklon prepaid kredita
« Odgovor #106 poslato: Jun 05, 2011, 07:23:54 posle podne »


Dopunite svoj prepaid kredit sa najmanje 300 dinara i očekuje vas bonus kredit u iznosu od 300 dinara koji možete da potrošite za prenos podataka, razgovore i SMS poruke u mt:s mreži. Bonus kredit  možete iskoristiti u periodu od 7 dana od dodele bonusa.

Junska dopuna vraća vam se kao bumerang, jer isti iznos bonus kredita od 300 dinara dobijate još dva puta, i to 1. jula i 1. avgusta.  Opet ćete imati na raspolaganju 7 dana da bonus kredit iskoristite za prenos podataka, razgovore i SMS poruke u mt:s mreži. Stanje bonus kredita možete proveriti pozivanjem koda *108#

* Promocija važi za prvu prepaid dopunu u junu izvršenu u iznosu od najmanje 300 dinara. Telekom Srbija zadržava pravo na promenu uslova promocije

izvor i celokupni text: mt:s

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #107 poslato: Jun 09, 2011, 02:38:36 posle podne »


Za Telenorove korisnike koji će koristiti roming u Crnoj Gori minut poziva ka mrežama Telenor Srbija i Telenor Crna Gore (bivši Promonte) je 9,9 dinara.

Za odlazne pozive naplaćuje se naknada za uspostavljanje veze od 6,9 dinara, a minut poziva ka svim ostalim mobilnim i fiksnim mrežama u Srbiji i Crnoj Gori košta 23,90 dinara. Za dolazne pozive naplaćuje se samo uspostavljanje veze od 6,9 dinara, bez obzira na dužinu trajanja poziva.

Cena SMS poruke ka svim mrežama je 9,9 dinara. Cena pristupa Internetu biće 0,12 dinara po kilobajtu. Cene su prikazane sa PDV-om.

izvor: Telenor

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
cena usluga srpskih mobilnih operatera u romingu
« Odgovor #108 poslato: Jun 15, 2011, 03:43:47 posle podne »
Ratel objavio pregled cena usluga srpskih mobilnih operatera u romingu
14. Jun 2011.

LINK

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
od sutra moguća prenosivost mobilnog broja
« Odgovor #109 poslato: Jun 30, 2011, 12:20:00 posle podne »
 Sva tri domaća mobilna operatera, Telekom Srbije, Vip mobajl (Mobile) i Telenor, omogućiće od sutra prenošenje telefonskog broja iz jedne mreže u drugu.

Prema Pravilniku Ratela o prenosivosti broja u mobilnim telekomunikacionim mrežama, koji je objavljen u novom Službenom glasniku, firme i građani moći će da zadrže kompletan broj. Korisnici će za prenos broja plaćati naknadu od 200 dinara novom operateru, a postupak može da traje oko četiri dana.
 
Navodi se da se ne mogu preneti ni brojevi za koje se utvrdi da su ukradeni, nepostojeći i privremeno ili trajno isključeni iz mreže davaoca broja. Prenos broja može da se odbije u slučaju da je korisnik manje od tri meseca u mreži davaoca, kao i u slučaju neplaćenih dugovanja iz pripejd ugovora. Usluga prenosivosti mobilnih brojeva u Srbiji počeće da funciniše posle nekoliko odlaganja...


izvor i kompletan text: blic

Van mreže Peca_Le

  • Član
  • **
  • Poruke: 1421
  • Pol: Muškarac
  • Dg: MS
  • Grad: Leskovac
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #110 poslato: Jun 30, 2011, 01:08:01 posle podne »
  Cemu ovaj "luksuz" :) ?
Ako ja imam besplatnih 500 minuta u mojoj mrezi da li cu moci da ih koristim ka nekom broju koji je iz moje mreze presao u drugu, a ja to ne mogu identifikovati iz broja (posto on ostaje isti)?

Van mreže Lili123

  • Član
  • **
  • Poruke: 21456
  • Pol: Žena
  • Grad: NS
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #111 poslato: Jul 01, 2011, 03:09:15 pre podne »
Bas zafrknuto...!!!!!  :m3:

Van mreže d.babin

  • Član
  • **
  • Poruke: 1008
  • Pol: Muškarac
  • Dunave kraj tebe mi srce ostade
  • Dg: MS
  • Grad: Beograd
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #112 poslato: Jul 02, 2011, 12:58:07 pre podne »
Ali pokrivenost je i dalje ista! Svaki operater ima nepokriven deo samo sva tri zajedno pružaju dobru pokrivenost!

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
postpaid korisnici 0 din/min. u mt:s mreži preko leta
« Odgovor #113 poslato: Jul 15, 2011, 08:38:44 posle podne »


Tokom jula i avgusta, svi razgovori u mt:s mreži, nakon što potrošite minute iz pretplate, koštaće vas 0 dinara po minutu, uz uspostavu veze od samo 1 dinar.

Promocija traje od 1. jula do 31. avgusta i važi za sve korisnike Mix, Mix Net, Bel, Moj klub, PRVA Droid, Bel SMS, mybel, mt:s kontakt+ postpaid tarifnih profila i za korisnike Kontrole troškova.

Povoljnosti ove promocije odnose se i na korisnike tarifa namenjenih osobama sa posebnim potrebama, tarifa namenjenih određenim područjima i Fresh, Sport bel, 066 postpaid tarifa.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.


izvor i kompletan text: mts

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #114 poslato: Novembar 10, 2011, 12:21:44 posle podne »
Od 17. avgusta do 4. septem­bra, ekipa kompanije P3 communications merila je kvalitet prenosa glasa i podataka u mrežama domaćih mobilnih operatora.

Kada bismo uspeli da nađemo metodologiju i metriku kojom bismo uporedili mobilne operatore sa ostatkom naše privrede, siguran sam da bismo ustanovili da su mobilni operatori njen bolji, a verovatno i najbolji deo. Merenja po internacionalno prihvaćenim standardima časopisa connect pokazala su da je kvalitet mreža visok, čak i ako ga vrednujemo evropskim merilima. Raduje nas što operatori gledaju u budućnost, što se mreže spremaju za pametnije uređaje i zahtevnije korisnike.
Ovaj put prednjači Vip mobile, koji se okrenuo korisnicima smartfona i intenzivnijem korišćenju mobilne mreže za prenos podataka. Trud se isplatio i razlozi za slavlje su tu, ali konkurencija „diše za vrat“, pa je dalji razvoj mobilne mreže svakako imperativ.
Pohvalu i visoku ocenu zaslužuje i Telenor koji je ostvario zavidne rezultate i to u periodu zamene opreme. Prema informacijama koje imamo, planirano je da zamena opreme bude gotova pre našeg sledećeg testa, pa na narednoj utakmici očekujemo znatno oštriju i neizvesniju bitku.
Ni mt:s nije bez aduta, jer stalno radi na novim servisima i sadržajima, ali to nije predmet ovog testa. Nadamo se da neće zanemariti ni investicije u infrastrukturu i tako korisnicima ponuditi još konkurentniji servis.


izvor i kompletan text: connect

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Minut ka svim mrežama samo 0,50 dinara
« Odgovor #115 poslato: Decembar 16, 2011, 08:54:53 posle podne »



Bez obzira na to da li ste se pretplatili na opciju Razgovori u mt:s  mreži, Noćni mt:s razgovori i SMS ili Mix, minut razgovora u domaćem saobraćaju do 7. januara 2012. godine koštaće vas samo 50 para.

U okviru mt:s vodiča (*100#) pronađete  prepaid tarifnu opciju koja vam najviše odgovara i uživajte u dugim prazničnim razgovorima.

video



izvor i kompletan text: mts

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #116 poslato: Mart 14, 2013, 11:20:02 pre podne »
"UPOREDNI PAKETI ZA MOBILNU TELEFONIJU" na sajtu apos-a
http://www.apos.org.rs/cms/index.php/sr/uporedne-cene/469-telefonija.html

Van mreže Nesli

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 3840
  • Pol: Muškarac
  • Quidquid latine dictum sit, altum videtur :D
  • Grad: Novi Sad
Odg: Mobilni operateri
« Odgovor #117 poslato: Mart 14, 2013, 11:36:49 pre podne »
nije bogznakakav pregled ali neka se nadje ovde, cini mi se da se dosta redovno azurira, iako i dalje mislim da je najbolji put "staviti na papir" svoje potrebe za minutazom, br. por. i netom, pa na osnovu toga pogledati pakete na linku operatera

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.