Autor Tema: Neko...?  (Pročitano 15998 puta)

Van mreže seve

  • Član
  • **
  • Poruke: 2137
  • Pol: Muškarac
  • Dg: G 35 i M10
  • Grad: Beograd
Odg: Neko...?
« Odgovor #30 poslato: Decembar 17, 2010, 01:54:59 posle podne »
@Alfa 166
Pretpostavljam da ti je radio dr.Krsmanovic, znam jednog kome nije nasao suzenje covek otisao na Dedinje i uradio intervenciju. Imao je srece jer su mu suzenje nasli doplerom, inace razlika je sto u Nisu i ako se suzenje ne nadje doplerom krvnih sudova ne odustaju vec rade flebografiju. Ja imam pozitivan rezultat doplera ali mi ne znaci mnogo kad sam vojni osiguranik.
Da li ce neko da suzenje nadje ili ne je vise do iskustva i umeca onog ko snima.

Hendi-društvo

Odg: Neko...?
« Odgovor #30 poslato: Decembar 17, 2010, 01:54:59 posle podne »

Van mreže Alek

  • Član
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Neko...?
« Odgovor #31 poslato: Decembar 17, 2010, 10:31:17 posle podne »
Mozda postoji bojazan.Citam da ljudi imaju pogorsanja ili nemaju poboljsanja posle intervencije.Mozda je i rano ocekivati dobre rezultate,jer je sve tek pocelo.Hvala za pomoc.I ne ljutite se!

Van mreže alfa166

  • Član
  • **
  • Poruke: 176
Odg: Neko...?
« Odgovor #32 poslato: Decembar 18, 2010, 12:55:36 pre podne »
Seve sto ne odes ponovo kod dr.Krsmanovica vec ako imas pozitivan dopler mislim da i oni imaju neku studiju jer mi je receno da nisam kandidat.
E sta mu to znaci neznam ali proveri za svaki slucaj jer meni nije nasao suzenje tako da mi samo ostaje Nis

 

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.