Dg > Ankete

ANKETA: Početak Multiple Skleroze

(1/21) > >>

Sklerozica:
Simpatične ove ankete. :) Hajde da vidimo u kojoj godini smo počeli sa ovim stažom. Meni je zvaničan početak u 31-oj godini, mada je neurolog posumnjao da je počelo par godina ranije sa jednim facijalitisom. No, zvanično 31.

Roxi:
Ja sam dijagnozu dobila u 25-oj ali i u 24-oj sam imala simptome!

Asja:
Ja sam za 19. rodjendan dobila  ulaznicu za klub MS mada sam bila spremna i sa 17.

Sklerozica:
Sada znam da smo vršnjaci. ;)

Maka:
Zvanicno sa 31,5, a prvi udar sa 28, ali ga nisu "provalili" ;)
Iako je bilo veoma vidljivo.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo korisnika i vlasništvo sajta www.hendidrustvo.info. Svaki korisnik ovog sajta je odgovoran za sadržaj svoje poruke koju objavi na sajtu. Sajt se odriče svake odgovornosti za sadržaj tih poruka. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je isključivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Ako su u pitanju tekstovi, koji prenose lične događaje i sudbine korisnika ovog sajta, za njih morate dobiti dozvolu od autora. Takođe, za ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatražite odobrenje od administratora www.hendidrustvo.info sajta ili autora teksta.
Idi na punu verziju